W sobotę 22 września 2012 na antenie Planety FM Opole w audycji House Session Tomasza Rudnickiego (Monkey) gościnnego seta zagra oraz wywiadu udzieli  DJ INOX Waldemar Kaczmarek. Przyszłość jest 1 UserComments

House Session - DJ INOX & MONKEY Radio Planeta FM - Opole

Artykuł dodano: 17 września 2012, godz. 02:00
Odsłony: 6558x
W sobotę 22 września 2012 na antenie Planety FM Opole w audycji House Session Tomasza Rudnickiego (Monkey) gościnnego seta zagra oraz wywiadu udzieli  DJ INOX Waldemar Kaczmarek. Audycja w godzinach  02:00 do 04:00.
Przyszłość jest prezentem, jaki robi nam przeszłość...
DJ INOX  (FTB Team, Radio Elka Leszno)
Za konsoletą od 15 lat. Wielki miłośnik wszelkich odmian muzyki klubowej. Kolekcjoner winyli - ma ich wiele tysięcy i każdego tygodnia gromadzi kolejne kilkadziesiąt. W winylach ceni sobie jakość dźwięku i możliwość "czucia nagrania".
Od kilku lat członek FTB DJ Team, dzięki czemu zwiedził już prawie wszystkie kluby w Polsce. Zawsze przyjmowany z entuzjazmem, bo też wiele zaangażowania i entuzjazmu wkłada w każdy set. Preferuje muzykę house - prezentuje jej różne odmiany funky, disco, progressive , ale też potrafi zagrać bardziej energetycznie. Wciąż głodny nowych brzmień, jest na bieżąco z nowinkami electro-house, hardhouse, a nawet techno.
W latach 2001 do 2007 był rezydentem klubu Relaks w Lesznie, który m.in. dzięki jego wpływowi odnosi sukcesy i zaprasza światowe gwiazdy house i trance.
Poza klubami, które odwiedza razem z FTB On Tour, zapraszany jest również na duże klubowe eventy, grał czterokrotnie na Sunrise Festival, dwukrotnie na Euforia Festival, poza tym m.in. na Creamfields 2006,Insomnia Open Air Festival 2006 oraz na Tunnel Electrocity i I Love New Year i pierwszej polskiej edycji Global Gathering 2008 Poznań.
W 2008 roku zagrał na głównej scenie Sensation Polska!
DJ INOX-a możecie posłuchać też w Radiu Elka Leszno & Głogów.
Według najpopularniejszego muzycznego portalu FTB.pl otrzymał tak duze uznanie w śród klubowiczów (czytelników) że w rankingu najpopularniejszych DJ-ów 2007 roku uplasował się na 5 pozycji a w 2009 roku zajmował 3 miejsce a obecnie znajduje się na 2 pozycji!! Wiedze i doświadczenie które zdobył przekazuje adeptom profesjonalnej szkoły dla dj-ów FTB DJ SCHOOL której jest kordynatorem i wykładowcą.
Kordynator i przewodniczący Jury konkursu DJ-ów Projektu Plaża w TVN!
"To, co robimy dla innych, jest tym, co naprawde warto robić..."
Obecnie rezydent i manager artystyczny clubu x-demon Zielona góra.


MONKEY 
Gdyby nie był dj-em, byłby… dj-em! W ciągu ponad 20 lat pracy za konsoletą Monkey przeszedł wszystkie możliwe metamorfozy. Od melodii disco lat osiemdziesiątych po fascynacje Jazzem. Muzyczne emocje sięgały także newromantic, rock, house, trance oraz tribal. Kiedy w latach 90 tych w studiu radiowym pojawiły się gramofony, pojawił się też nowy projekt Monkeyselektor. Od tego czasu jest fanem czarnych placków. Z nowym sprzętem znalazł się też nowy styl – hardtrance i techtrance ! Składanie bitów to pasja, która sprawia wiele przyjemności, jednak trzeba ją bez przerwy doskonalić i pielęgnować - mówi Tomek. Na co dzień Tomasz Monkey Rudnicki to prezenter Radia Planeta Fm Południe. W różnych rozgłośniach radiowych pracuje prawie 20 lat. Aktualnie prowadzi autorski program House Session (sobota 2-4) na antenie radia planeta fm! Program pojawia się bez przerwy od 7 lat, a jego gośćmi byli Westbam Moguai Michael Canitrot Diana d’Rouze Hardy Hard Dave Lambert i wiele innych postaci klubowego świata. Od kilku lat bierze udział w takich imprezach jak Soundtropolis, Mayday, Nature One, Summer House Music. Prowadząc wywiady z największymi gwiazdami tanecznej elektroniki. Pojawił się w ekipie najlepszych polskich djów którzy zagrali na riwierze Makarskiej w Chorwacji w trakcie  FTB Party Travel - Planeta After Summer Expedition. Obecnie trwa jego przygoda z muzyką elektroniczną. Na potrzeby muzycznych zmian pojawiły się trzy projekty Tomka. Monkey zdecydowanie oscyluje w klimatach house, Monkeyselektor powstał na potrzeby trance i techtrance a Tom Kiki to projekt minimalowy i techno. Obecne kierunki muzyczne nakazują łączenie kilku stylów i na tym polu Monkey sprawdza się doskonale. Pomaga także młodym adeptom sztuki dj-skiej poznawać tajniki tego zawodu. Zasiadał również w gronie jury oceniając djów w czasie mistrzostw polski.SŁUCHAJ RADIA http://www.planeta.fm/externals/online-player/#/katowice/
Komentarze
  • tomek.d2 marca 2013, godz. 18:42
    tak tak i do przodu haha
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)