Od trance'u, przez hip-hop, trap i wave, aż po house. P.A.F.F. po raz kolejny udowadnia, że żaden gatunek mu nie straszny i pnie się w górę na house'owym poletku. Posłuchaj jego nowego singla! 0 UserComments

House'owe portfolio P.A.F.F.'a powiększone o 'We'll Meet Again'

Artykuł dodano: 28 listopada 2021, godz. 09:38
Odsłony: 696x
Od trance'u, przez hip-hop, trap i wave, aż po house. P.A.F.F. po raz kolejny udowadnia, że żaden gatunek mu nie straszny i pnie się w górę na house'owym poletku. Posłuchaj jego nowego singla!


P.A.F.F. - człowiek od wszystkiego

30-letni mieszkaniec Wrocławia, Paweł P.A.F.F. Kasperski jest już aktywny na elektronicznej scenie od ponad dekady. Jego początki produkcyjne są mocno zakorzenione w muzyce trance, a z biegiem lat i rozwojem muzyki jego styl mocno ewoluował.

Po dzień dzisiejszy Paweł współpracował z takimi gwiazdami jak Major Lazer, Salvatore Ganacci, Wiz Khalifa, Scooter, Emma Hewitt czy Dash Berlin. Największe międzynarodowe ruchy P.A.F.F. poczynił w czasie złotej ery trapu, której to uchodzi za prekursora - i przy okazji wciąż jednego z najlepszych przedstawicieli - w naszym kraju.

P.A.F.F. - San Escobar, posłuchaj

House time is anytime and anytime is house

Może zabrzmi to nieskromnie, ale P.A.F.F. zalicza się do naprawdę wąskiego grona polskich producentów stricte elektronicznych, którzy mają to szczęście i mogą utrzymywać się tylko z muzyki. Na pewno pomogło mu w tym wstrzelenie się w polski rynek hip-hopowy - w końcu na jego bitach nagrywali TEDE, Dwa Sławy, Paluch czy Gedz.

Przeczytaj również: Blinders po ponad 8 miesiącach powraca do STMPD RCRD

Praktycznie przez całą karierę Paweł skakał z gatunkowego kwiatka na kwiatek. I tutaj wyróżnia go to, że w każdym stylu muzycznym radził sobie zaskakująco dobrze. Aktualnie skierował się mocno w kierunku muzyki house i słuchając nowości z jego strony można śmiało powiedzieć, że jest to odpowiednio dobrany kierunek. 

Jeszcze się spotkamy z P.A.F.F.'em

W tym roku P.A.F.F. nieco wypoziomował się gatunkowo ograniczając się tylko do dwóch światów - house'owego i trapowego, z naciskiem na ten produkowany w tempie 115-130 BPM. Najpierw Time Flies, później remiksy do Slow Motion i Rytm Miłego ATZ, a następnie Dem Feels z przerwami na trzy trapowe bangery - 3310, remiks dla Hucci'ego i Doskozzzę, tak tę Doskozzzę.

Na zakończenie 2021 - chociaż tutaj pewności nie mamy czy to ostatnia publikacja P.A.F.F.'a w tym roku - wrocławski producent wypuścił świetny nastrojowy singiel We'll Meet Again (BAD4ME). Kawałek został wydany nakładem jego wytwórni ONIONWAVE i wydaj się być początkiem nowego życia labelu ponieważ towarzyszy mu mocno odświeżony, nieco unowocześniony look, którego zmiana jest bardzo na plus.

No to co P.A.F.F., kiedy nowy album?

P.A.F.F. - We'll Meet Again (BAD4ME), posłuchaj na Spotify

Sprawdź także

Z basu do house'u. Acraze dzieli się z nami historią swojej przemiany
- The Weeknd zapewnia, że pojawi się EDM na jego albumie
- MR. BLACK debiutuje w wytwórni Timmy'ego Trumpeta
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)