Amerykański producent razem z Echoes stworzyli track pt. "Human". Dla DJ-a jest to największe wydanie w biężacym roku, ale dlaczego? Sprawdzamy i odpowiadamy! 0 UserComments

'Human', czyli największe osiągniecie Johna Summita w 2021 roku

Artykuł dodano: 25 listopada 2021, godz. 16:54
Odsłony: 667x
Amerykański producent razem z Echoes stworzyli track pt. Human. Jest to dla niego największe wydanie w bieżącym roku, ale dlaczego? Sprawdzamy i odpowiadamy!


John Summit - mocny świeżak w branży

Rok 2021 był dla Amerykanina przełomowy. Wspólny set z Lee Fossem dla InsomniacTV, remix dla Purple Disco Machine, collaby z takimi gwiazdami jak Nic Fanciulli, projektem SOFI TUKKER czy współpraca z brazylijskim DJ-em Vintage Culture - te fakty mówią same za siebie. Summit zdecydowanie miał co robić. Dużą rozpoznawalność zafundował mu track pt. Make Me Feel, który został wydany wiosną tego roku.
Dlaczego John stał się tak popularny? Sam wyżej wspomniany singiel według 1001Tracklists został zagrany 335 razy w tym przez gwiazdy takie jak Tchami, Armin van Buuren czy Joel Corry. Gdyby tego było mało w tegorocznej edycji konkursu Top 101 Producers zajął 5 miejsce prześcigając takie sławy jak Oliver Heldens czy Tiesto. Jego produkcje w przeciągu ostatniego roku zostały puszczone aż 1167 razy.

Lee Foss b2b John Summit dla Insomniac, posłuchaj seta

Dlaczego Human Johna Summita jest takie wyjątkowe?

Dla Johna najnowsze wydanie jest bardzo ważnym elementem jego muzycznej przygody. Jak sam przyznał jest to dla niego największym osiągnieciem roku 2021 i jest to coś więcej niż tylko klubowy banger. 

Czym tak naprawdę jest ten track i jak brzmi? Human to produkcja, którą John po raz pierwszy zagrał podczas swojego występu w Miami w klubie Space, następnie rozpoczął set ową piosenką na EDC Las Vegas 2021, a teraz rozpoczyna się okres kiedy utwór będzie grany przez audycje najznamienitszych DJ-ów.

Kompozycja stworzona razem z Echoes to podróż po bardzo przyjemnych, housowych dźwiękach, do których napisano przemyślany i chwytliwy tekst. Track zdecydowanie posiada elementy, które możemy znać z produkcji z lat 2010-2013. Nic dziwnego, że inni producenci błagali Summita o to, żeby udostępnił swoją nową produkcję wcześniej.

Dla Amerykanina jest to pierwsze wydanie w legendarnej, założonej przez Peta Tonga wytwórni Full Frequency Range Recordings (w skrócie FFRR). Jak wspomniał kiedyś DJ produkcja zajęła mu około 4 miesiące. John stworzył 30 poprzednich wersji tej piosenki i w końcu doczekaliśmy się premiery tego cudeńka. 

John Summit - Human (ft. Echoes), posłuchaj


Sprawdź także


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)