Impreza Iceland To Poland - Poznan 07062016 odbędzie się 7 czerwca 2016 (Wtorek), w klubie Eskulap Poznań. Start imprezy: godz. 20:00. .
0 Iceland To Poland - Poznan  07062016

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Iceland To Poland - Poznan 07062016

7 czerwca 2016, Eskulap Poznań, start: 20:00

Zagrają na imprezie:
Iceland To Poland to seria koncertów na terenie Polski z kapelami z Islandii – wyspy, która jest fascynująca, nie tylko ze względu na jej geologię oraz położenie geograficzne, ale także ze względu na jej kulturę, a w szczególności muzykę, no i oczywiście jej mieszkańców – Islandczyków.

Koncept trasy to wymiana kulturowa pomiędzy Islandią i Polską poprzez koncerty kapeli islandzkich w Polsce, a następnie występ polskich zespołów muzycznych na Islandii, pod tytułem Poland To Iceland.

W tym roku koncertujemy w czterech miastach: w Poznaniu, Wroclawiu, Warszawie i Gdańsku. Poszukujemy polskich zespołów muzycznych, które zechciałyby dołączyć do koncertów w Polsce, a następnie wystąpiły na jednym koncercie w stolicy Islandii, Reykjaviku, pod koniec roku.

Zgłoszenia oraz informacje prasowe: wiktoria@wildcatehf.is
.........................
UWAGA: Polskie zespoly zostaly juz wybrane! Serdecznie dziekujemy za zgloszenia i zapraszamy do udzialu w kolejnych edycjach!
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

ul. Przybyszewskiego 39, Poznań
Aktualna pozycja klubu: 1/1673 Zagłosuj na klub
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Warszawa Imprezy Kraków