Impreza Iii Edycja Grandprix Blackball Poznań Class Apartments odbędzie się 30 lipca 2017 (Niedziela), w klubie Black Ball Poznań. Start imprezy: godz. 10:00. .
0 Iii Edycja Grandprix Blackball Poznań Class Apartments

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Iii Edycja Grandprix Blackball Poznań Class Apartments

30 lipca 2017, Black Ball Poznań, start: 10:00

Zagrają na imprezie:
Witamy serdecznie w III Edycji Grand Prix Poznań Class Apartments.

Już 30 lipca tj. niedziela zapraszamy wszystkich miłośników bilarda do uczestnicwa w kolejnej edycji GP. Gramy w systemi DoubleKO W te jedną z trzech odmian. Klasyczna ósemka, dziątka, dziesiątka. Wybór odmian jest zależny od gry o rozbicie. Wpisowe 30zł.
20zł na obecne GP, 10zł na Mastersa. Zawody odbywają sie pod koniec każdego miesiąca. Cały cykl zostanie zakończony turniejem Masters, z którego wejdzie 16 najlepszych zawodników wg. rankingu uczestniczących ze wszychkich edycji GP. Jeśli nie grałeś w pierwszych dwóch edycjach nic straconego. Pozostało jeszcze 6. Śmiało możesz jeszcze piąć się w rankingu pierwszej 16stki do Mastersa.
Organizatorami turnieju jest Klub Bilardowy Blackball oraz Poznań Class Apartments. Wynajem aprartamentów na doby ul. Strzałowa Poznań. Fundatorem pucharów oraz dodatkowej puli nagród w wysokości 1000zł na ranking jest Select Autmotive Poznań. Sprzedaż aut luksusowych bezpośrednio od producenta. Fb/SelectAutomotivePoznań. Pula nagród w Mastersie około 2000 zł. Zapraszamy do rywalizacji i udziałach w Grand Prix BlackBall Poznań Class Apartments.

NIECH WYGRA BILARD I DOBRA ZAWBAWA !!!!
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)