ILNY 2012/203 – już tuż, tuż.  Pewnie wielu z Was - Klubowiczów zastanawia się jak celebrować będzie pożegnanie starego roku i powitanie nowego podczas tegorocznej edycji I Love New Year. W tym roku 97 UserComments

ILNY 2012/2013 – już tuż, tuż.

Artykuł dodano: 5 grudnia 2012, godz. 15:41
Odsłony: 16396x
ILNY 2012/2013 – już tuż, tuż. 

Pewnie wielu z Was - Klubowiczów zastanawia się jak celebrować będzie pożegnanie starego roku i powitanie nowego podczas tegorocznej edycji I Love New Year. W tym roku agencja zapewnia, że przejście w nowy rok zapadnie wszystkim uczestnikom w pamięci. Przygotowujemy dla Was już od wielu tygodni jedyne i niepowtarzalne show, niezapomniane widowisko zapierające dech w piersiach. Światła, dźwięk, pirotechnika, efekty specjalne – wszystko to razem połączone zostanie w jedną spójną całość tworząc tym samym dynamiczny i niezapomniany spektakl. Chcecie wiedzieć jakie rozwiązania techniczne zostaną wykorzystane do tego show? 
Oto one: 

- Fontanny i gejzery wodne – niczym z Sensation - „Ocean of White”. Gejzery oraz cieńsze a bardziej gęste strumienie fontann, podświetlone oświetleniem LED z pewnością na długo zostaną w pamięci. 

(film jest materiałem promocyjnym firmy VisualSensation)

- Ekran wodny - Szczególnie efektowne i innowacyjne rozwiązanie to wyświetlenie obrazów przy wykorzystaniu technologii ekranów wodnych. W technologii tej obraz wyświetlany jest na ekranie, który tworzy opadająca woda, tworząc wrażenie hologramu zawieszonego w powietrzu. Ten niesamowity efekt gwarantuje, iż wyświetlany w ten sposób obraz na długo zapada w pamięci widzów.

- Buchające ognie i pirotechnika - Wprowadzenie do pokazu idealnie co do setnej sekundy osadzonych na osi czasu akcentów pirotechniki scenicznej oraz tańczącego w rytm muzyki żywego ognia dodaje spektaklowi niesamowitego dynamizmu.

(film jest materiałem promocyjnym firmy VisualSensation)

- Gra  świateł i lasery -  oczywiście jak na każdym evencie i tu nie zabraknie laserów i całej oprawy świetlnej! 

Poza nowinkami technicznymi oczywiście jak co roku usłyszycie NEW YEAR POWER HOUR - tegoroczny mix składać się będzie z przebojów klubowych z ostatnich 15 lat. 
NEW YEAR POWER HOUR wprowadzi wszystkich zgromadzonych w niesamowity nastrój na cały 2013 rok! A jeśli jeszcze Wam mało to całość podkreślą zmysłowe i urocze tancerki!


A wszystko to za sprawą takich firm jak:

Visualsensation.pl – która odpowiada za efekty specjalne 

Tse.pl – która odpowiada za oświetlenie i multimedia

Fotissound.com- która odpowiada za nagłośnienie 

grupataneczna.eu – która odpowiada za oprawę taneczną  

Uwaga! Dla tych którzy ciągle mają wątpliwości w tym roku toalety w hali Arena będą bezpłatne!


Bilety do nabycia na wlotki.pl w cenie: 

85 pln – bilety standard 
260 pln – bilety golden 
360 pln – bilety deluxe

UWAGA! Od 12.12.2012 nastąpi zmiana ceny biletów standard.
Komentarze
 • niedzielson5 grudnia 2012, godz. 15:50
  oj będzie się działo :D
 • Luc Deep5 grudnia 2012, godz. 15:52
  Airwave, Patterson, Solarstone----już nie mogę się doczekać tak samo jak J00F-a w lutym, a reszta mnie nie obchodzi!!!:)
 • DJ-Rino5 grudnia 2012, godz. 15:52
  Muder- widocznie Wam zazdroszą atrakcji z EMF :D
 • baartec5 grudnia 2012, godz. 16:01
  No wlasnie łudzące podobieństwo do rozwiązań opisanych przez organizatorów EMF - heh;p Ja i tak sie stawiam 23.02 w Arence, a na eventach MSM bywałem, ale bywać juz nie zamierzam ..
 • toudi265 grudnia 2012, godz. 16:11
  Fajnie...za niedługo zaczniecie sobie nawzajem dj-ów podpieprzać...Naprawdę żal mi tego kraju, ale dziwi mnie tez podejście ftb do tej sprawy...Karolina chyba wiedziała czym to się zakończy jeżeli założy dwa tematy o różnych imprezach a tym samym opisie atrakcji wizualnych...Teraz będzie wielkie przekomarzanie"kto był pierwszy".....Chyba, że redaktorom zależy na tej konfrontacji...W końcu maksyma"nie ważne co piszą byle by pisali" zobowiązuje co nie??
 • MSM_TEAM5 grudnia 2012, godz. 16:19
  djmunder- Drogi Przyjacielu, generalnie staramy się nie zbierać głosu na forach ale Twoj niedorzeczny komentarz sprowokował Nas do tego że zabieramy głos.

  O jakim kopiowaniu mówisz? Z firmą Visual Sensation pracujemy od wielu lat. Nasze plany co do show ILNY 12/13 były znane dużo wcześniej, zanim Ty pomyślałeś o zorganizowaniu swojego eventu w lutym. Proszę więc uważaj ze swoimi pomówieniami wobec nas bo zanim zorganizujesz imprezę w lutym będziesz miał wcześniej proces sądowy z nami. Nasza dobra rada - więcej pokory. Materiały Visual Sensation są dostępne dla wszystkich klientów którzy z nimi współpracują i umieszczone są na ich oficjalnej stronie.

  pozdrawiamy,
  MSM TEAM/ MTPRO/ 5TH ELEMENT

  p.s. Po raz 1-wszy gejzery i ekrany wodne wykorzystaliśmy na Sensation. Później firma SoundTrade wykorzystała je na EC z powodzeniem współpracując z Visual Sensation.
 • poszuracz5 grudnia 2012, godz. 16:27
  dj munder za kogo ty śię masz kuuuuuuu.........., amator . jeszcze niczego nie zrobiłeś a mądrujesz śię na maxa...
 • niedzielson5 grudnia 2012, godz. 16:34
  MSM_TEAM widzę, że w tym roku naprawdę wysoko postawiliście sobie poprzeczkę jeśli chodzi o organizacje ILNY... jestem pod wrażeniem ;)
 • toudi265 grudnia 2012, godz. 16:34
  oj widzę , że groźba MSM poskutkowała bo zarówno dj munder jak i electic festival pokasowali swoje posty....No więc już wiemy kto był pierwszy więc możecie zamknąć temat;)))
 • marcomarbe5 grudnia 2012, godz. 16:35
  Munder zaczynasz irytować. Mam nadzieje, że nie jesteś takim organizatorem jak "producentem" i że Twój event nie będzie tak zamulony, zabłocony, zaśmiecony, źle przygotowany i z dynamiką równą prędości poruszania traktora na polu - jak Twoje super produkcje. Zaczynam się dziwić, że nie oskarżasz innych oczywiście mniej znających się na rzeczy artystów o to, że kopiują Twój pomysł z wydawaniem "kawałków" i umieszczeniem ich na beatport : )
  Pozdrawiam wszystkich :)
 • Bia-aSensacja5 grudnia 2012, godz. 16:46
  msm-ekrany wodne i gejzery nie wy wykorzystaliście bo to nie wy organizowaliście sesation tylko robiliście je na licencji ID&T więc ciemnotę to możecie wciskać małolatą a nie klubiwiczą w temacie i nie straszcie gościa sądem bo chyba nie zgłaszaliście tego do urzędu patentowego żeby wam zastrzegli , a ID&T powinno was pozwać do sądu o przywłaszczanie sobie ich pomysłów i spieprzenie marki sensation w naszym kraju.dziękuję Dobranoc
 • karolina_ch5 grudnia 2012, godz. 16:49
  toudi26: jeżeli agencje w jednym czasie chcą ogłosić newsy dotyczące swoich imprez to to robią. Ja jestem jedynie osobą publikującą te newsy. Nic by nie zmieniło to czy jeden news wyjdzie w tym samym momencie czy po kilku dniach.
 • poszuracz5 grudnia 2012, godz. 16:57
  bia -asensacja- pierd........ nie solisz..... co za bzdura... co za łeb
 • toudi265 grudnia 2012, godz. 17:14
  Karolina czyli nie masz możliwości edycji tych niusów???To działa na zasadzie kopiuj-wklej???
  Przepraszam nie naśmiewam się ani nic z tych rzeczy;)Po prostu mam małe pojęcie jak wygląda robienie takich newsów i prosiłbym o trochę wyrozumiałości;)
 • Guton5 grudnia 2012, godz. 17:18
  @ MSM_TEAM - Mało że jesteście nieudacznikami jeśli chodzi o organizację imprez to teraz jeszczę bawicie się w konfidentów... Gratulację, widzę poziom macie podobny do tych waszych forumowiczów którzy stoją murem za tą waszą śmieszną organizacją :) No ale jak ktoś to ładnie ujął: ''tonący brzytwy się chwyta'' :*
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (97)