Impreza Instytut Filmów Dźwiękoszczelnych Puzzle odbędzie się 28 maja 2014 (Środa), w klubie Przestrzeń Muzyczna Puzzle Wrocław. Start imprezy: godz. 20:00. .
0 Instytut Filmów Dźwiękoszczelnych  Puzzle

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Instytut Filmów Dźwiękoszczelnych Puzzle

28 maja 2014, Przestrzeń Muzyczna Puzzle Wrocław, start: 20:00

Zagrają na imprezie:
„Hałas, dekonstrukcja, muchy w nosie! Celuloidowy rechot! Płacz nad rozlaną oranżadą i śpiew pingwinich skrzydeł w grudniu!”

Proponujemy dziki performens, mariaż sztuk i niebywałą ucztę dla następujących części ciała: oko i ucho lewe, oko i ucho prawe, jak również serce i mózg (jeżeli znajdują się na wyposażeniu).

Na białym czworokącie pojawią się postaci z innego wymiaru, wiekowi reprezentanci epoki kina niemego. Jednak będzie to tylko pretekst do tego, aby na scenie zmaterializowali się przedstawiciele Instytutu, czyli MY. Przy użyciu instrumentów, którymi potrafimy posługiwać się całkiem nieźle, dokonamy dźwiękowej ilustracji prezentowanych ruchomych obrazów.

Będziemy rozrabiać, mylić się, dokonywać gwałtu na sztuce oraz dawać Wam, wytrawnym konsumentom kultury, pożywkę do szyderstw i śmiechu po przysłowiowe pachy. Istnieje również niebezpieczeństwo, że splot nieoczekiwanych okoliczności poruszy wodospady łez, temat akordeonowy otworzy bramy niebios, zastępy archaniołów zatańczą depresyjne tango, a solo na czynelu - z towarzyszeniem kontrapunktu na krowim dzwonku - sprowadzi na nas wszystkich niemodny już w tym sezonie koniec świata. Możliwości jest wiele i nie jesteśmy w stanie ich wszystkich przewidzieć.

Zrobimy to bez choćby najmniejszego przygotowania, a o tym, jakie filmy zostaną wyświetlone, dowiemy się wszyscy – i my i słuchacze – w dniu wydarzenia. Proste :)

Wyjście z zachwytu podczas koncertu jest surowo wzbronione.

www.dzwiekoszczelni.pl

START: 20:00
TAX: 10 PLN - w przedsprzedaży, 15 PLN - w dniu wydarzenia
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)