Dokładnie w wigilię ruszył oficjalny internetowy sklep duetu Blank & Jones. Dla fanów tej formacji jest to niebywała wiadomość, gdzyż w jedym miejscu będą mogli oni znlaeźć praktycznie cały dorobek Blank & Jonesa... 8 UserComments

Internetowy sklep duetu Blank & Jones.

Artykuł dodano: 31 grudnia 2004, godz. 13:47
Odsłony: 3725x

Dokładnie w wigilię ruszył oficjalny internetowy sklep duetu Blank & Jones. Dla fanów tej formacji jest to niebywała wiadomość, gdzyż w jedym miejscu będą mogli oni znlaeźć praktycznie cały dorobek Blank & Jones zaczynając od starych singli Sunrise, Flying To The Moon (z legendarnym już remiksem Tauchera), Heartbeat, Cream (zawierającym wyjątkowy remiks Paul van DykaAfter Love (z remiksem Mauro Picotto który rozkołysał miliony ludzi na Loveparade) poprzez klasyki gatunku: The Nightfly, DJ Culture, Desire. Wszystkim znany Beyond Time (z przepięknym remiksem Thrillseekers'a), DJs, Fans & Freak (zawierającym remiksy Cosmic Gate oraz Komakino), Desire (wraz z remiksem  4 Strings), Watching The Waves kończąc na The Hardest Heart. Nie zabrakło tam także aktualnych singli Blank & Jones: A Forest, Mind Of The Wonderful i Perfect Silence.

Na stronie sklepu znajdziecie także kompletną kolekcję albumów: IN DA MIX, DJ Culture, Nightclubbing, Substance, Chill Out album: Relax (gdzie znajdują się utwory nagrane wraz z Sarah McLachlan, Elles de Graaf, Pet Shop Boys) oraz ostatni album Blank & Jones: Monument. Tylko w nowym sklepie Online po raz pierwszy początkowe albumy IN DA MIX, DJ Culture, Nightclubbing oraz Substance dostępne są w wersjach niemiksowanych!. Ponadto, ku uciesze fanów (na ich prośbę) dostępne są ekskluzywne DJ Sety w których znajdują się między innymi nie publikowane wcześniej utwory.

Wszystkie pliki znajdujące się w internetowym sklepie Blank&Jones'a skompresowane są do formatu mp3 w jakości 320kbps lub 128kbps. Przygotowane zostały bezpośrednio w studio Blank & Jones'a i wykonane są w najlepszej jakości. Nabywając plik mp3, nabywacie równocześnie nielimitowane prawa do wypalania pobranych plików na plytę CD zarówno jako pliki mp3 jak i plytę audio lub prawa do kopiowania plików do mp3 playera oczywiście w ramach użytkowania we własnym zakresie.

Zapraszamy do sklepu Blank&Jones'a (link w załączniku)

Komentarze
 • DJ A.D.I.31 grudnia 2004, godz. 17:07
  ciekawe czy ktos to kupi wogole :p
 • DJ Aquaz31 grudnia 2004, godz. 20:22
  czemu nie... zawsze to jakis pomysl na promowanie w legalny sposób swojej twórczosci!
 • DjYard1 stycznia 2005, godz. 12:09
  najbardziej zadziwiwja mnie stosunkowo niskie ceny :/ jest prawie taniej niz u nas w kaju :[ aquaz a jest jakis nielegalny sposob promowania sie :) ?
 • DjSimon1 stycznia 2005, godz. 17:21
  Fajny sklepik. Inne duety też powinny mic coś takiego!!!
 • Pacias1 stycznia 2005, godz. 19:31
  dobry pomysł...
 • picior2 stycznia 2005, godz. 16:09
  dj yard...czemu tu sie dziwić?idea internetu była min taka aby wszystko co się w nim kupi było tańsze niż w zwykłym sklepie....rzeczywistość pokazała że jest inaczej.....ceny b&j są normalne.zauwazyć trzeba że w niemczech ruszyła już sprzedaż super tanich płyt po 9,90 euro....a to wszystko coby ludzie zaczęli wreszcie te płyty kupować a nie ściągać z sieci...co niektórzy zaczynaja wprowadzać w zycie starą kupiecką zasadę że mniej znaczy więcej czyli nizsza cena -większa sprzedarz-zarobek ten sam....no i same zakupy w tym sklepie mogą być dla nas trudne bo działają w systemie pay pal który w polsce jeszcze nie istnieje....więc nalezy się do niego zgłosić z kredytkartą które nie raz nie działaja bo sprzedający blokuje niektóre kraje...własnie polska jest bardzo często blokowana w sklepach music on line czy on demand...jestem ciekaw czy ktoś coś kupi...jesli tak to proszę o info...pozdro
 • MadziaxZabrze2 stycznia 2005, godz. 21:39
  Dla każdego coś by się tam znalazło :) ja osobiście ich bardzo LUBIĘ :D ma się pomysły ma się fanów :D :D
 • DJ Iceman29 stycznia 2005, godz. 13:08
  Na stronie B&J nie są całe kawałki ich przebojów tylko ich fragmenty, które mają za zadanie reklamować twórczość B&J. Pozdrowienia dla fanów Blank & Jones.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (8)