Impreza Iv Edycja Grand Prix Black Ball Poznań Class Apartments odbędzie się 27 sierpnia 2017 (Niedziela), w klubie Black Ball Poznań. Start imprezy: godz. 10:00. .
0 Iv Edycja Grand Prix Black Ball Poznań Class Apartments

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Iv Edycja Grand Prix Black Ball Poznań Class Apartments

27 sierpnia 2017, Black Ball Poznań, start: 10:00

Zagrają na imprezie:
Grand Prix BlackBall Poznań Class Apartments !!!
Już 27 sierpnia w ostatnią niedzielę miesiąca, zapraszamy wszystkich śmiałków na turniej bilardowy z cyklu Grand Prix BlackBall Poznań Class Apartments. START g. 10:00 !!!
Grand Prix BlackBall Poznań Class Apartments to cykl turniejów bilardowych odbywających się co miesiąc w ostatnią niedzielę miesiąca. Gramy w trzy odmiany, klasyczną ósemkę, dziewiątkę lub dziesiątkę. O wyborze gry decyduje walka o rozbicie.
Z każdego turnieju zawodnicy otrzymują punkty do rankingu, z którego wyłoni się 16 - stu najlepszych graczy, którzy rozegrają turniej Masters. Do turnieju Masters, który odbędzie się w styczniu pozostało jeszcze pięć edycji GP. Warto wstawiać się na GP i walczyć o punkty do rankingu zwłaszcza kiedy dodatkową nagrodą za trzy pierwsze miejsca rankingowe jest pula 1000 zł, a w finałowym Mastersie pula nagród sięgnie 2000 zł.
Organizatorami turnieju jest Klub Bilardowy BlackBall No.1 w mieście oraz Poznań Class Apartments. Luksusowe apartamenty na wynajem przy ul. Strzałowej w Poznaniu.
Sponsorem pucharów, dodatkowej puli nagród do rankingu jest fb/SelectAutomotivePoznań broker samochodów nowych, zakupionych bezpośrednio u producenta.
IV EDYCJA GRAND PRIX BLACK POZNAŃ CLASS APARTEMNTS już 27 sierpnia o godz. 10:00 !!!
KLUB BILARDOWY BLACKBALL
ul. Wielka 21 Poznań
t. 535 305 004
ZAPRASZAMY ! NIECH WYGRA BILARD I DOBRA ZABAWA !
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)