Impreza Jacek Sienkiewcz X Jurek Przeździecki X Dtekk odbędzie się 26 sierpnia 2022 (Piątek), w klubie FOMO Klub Białystok. Start imprezy: godz. 23:00. .
0 Jacek Sienkiewcz X Jurek Przeździecki X Dtekk

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Jacek Sienkiewcz X Jurek Przeździecki X Dtekk

26 sierpnia 2022, FOMO Klub Białystok, start: 23:00

Zagrają na imprezie:
W ramach festiwalu Wschód Kultury/Inny Wymiar zapraszamy na Inny Wymiar Muzyki
Jacek Sienkiewcz, Jurek Przeździecki live, Dtekk
druga sala: Majki & friends
26 sierpnia, godz. 23:00
klub FOMO, ul. Białówny 9/1
wstęp wolny
realizator: Białostocki Ośrodek Kultury

Koncert czołowych przedstawicieli polskiej sceny muzyki elektronicznej.
Jacek Sienkiewicz nieprzerwanie od wczesnych lat 90. pozostaje aktywnym producentem, DJ-em i wydawcą, regularnie dostarczając przekrojowe techno z głębokim zacięciem na światowym poziomie.
Jurek Przeździecki specjalizuje się w wysublimowanych strukturach na granicy techno i house, ale nie są mu też obce takie klimaty jak psychodelic trance. W duecie tworzą projekt Tumult Hands, mający na koncie dwie płyty wydane w renomowanym labelu Jacka Sienkiewicza – Recognition.
Dtekk (Jędrzej Dondziło) to białostoczanin oraz jeden z najbardziej konsekwentnych i doświadczonych polskich DJ-ów. Jego sety, grane głównie z płyt winylowych, z jednej strony prezentują szeroki przekrój tego, co najlepsze w muzyce techno i electro, z drugiej – bliski jest mu ambient i muzyka eksperymentalna. Specjalne miejsce w repertuarze Jędrzeja ma italo disco. W jego filozofii występów bardzo ważne jest umiejętne balansowanie pomiędzy autentycznym poszukiwaniem najgłębszych form artystycznego wyrazu, a zarażaniem ludzi miłością do muzyki.
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)