Dla fanów muzyki trance i dla fanów Armina van Buurena każda nowa Gaia jest wydarzeniem. W końcu to projekt Armina i Benno, który jak zapowiada wciąż najpopularniejszy DJ na świecie wydaje i wydawać będzie rzadko, ale konkretnie... 34 UserComments

Jak się podoba nowa Gaia?

Artykuł dodano: 18 października 2011, godz. 15:51
Odsłony: 5185x

Dla fanów muzyki trance i dla fanów Armina van Buurena każda nowa Gaia jest wydarzeniem. W końcu to projekt Armina i Benno, który jak zapowiada wciąż najpopularniejszy DJ na świecie wydaje i wydawać będzie rzadko, ale konkretnie.

Według założeń ma to być projekt daleki od nowoczesnych brzmień, od romansów z popem, nu transu, trousu czy innych dzisiejszych ciekawostek. Ma być powrotem do „mszalnych”, wzruszających trancowych uniesień znanych z najlepszych lat w historii tej muzyki. Z „Tuvanem” na pewno się udało, wielu z Was uważa ten utwór za znakomity, „Aisha” i „Status Excessu D” zebrały różne opinie, ciekawe co powiecie na „Stellar”.

Czy to wciąż brzmienie, które „powinno” pojawiać się w kawałkach sygnowanych jako Gaia? Czy to numer, który zostanie z Wami na dłużej? Będziecie go często słuchać? Jakie było pierwsze wrażenie?

Komentarze
 • adii8519 października 2011, godz. 20:29
  nawet nawet ale Status lepszy !!
 • tofik1119 października 2011, godz. 20:33
  Słucham tego kawałka po raz pierwszy no i postanowilłem sobie zrobic experyment.... po odsłuchaniu no i na plus i na minus MOZNA POSŁUCHAC ALE SŁYSZAŁEM LEPSZE.....ale zajarałem planta no i kurcze ten utworek poprostu mnie przesiąkł.... cudowny ... ale to moje odczucie.....
 • mefistek19 października 2011, godz. 22:02
  Gaia jak dla mnie znowu świetna. Armin widać że się stara ;) Cieszy mnie to że jest ona zawsze inna ale ma coś wspólnego jednak. Jak Mario mówi że na live brzmi dobrze no to trzeba wierzyć ;)
 • adi198721 października 2011, godz. 12:04
  Kawałek zabiera w podróż ;-) Wiec produkcja na wysokim poziomie ;-) Ale tak jak wszyscy wiemy sluchanie muzy w domu a zaslyszenie kawałka na evencie to dwa rozne swiaty ;-)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (34)