Jak w jednym newsie zawrzeć trzy gwiazdy Trance Xplosion 2012 naraz? Okazuje się, że to nie tylko możliwe, to wręcz oczywista sprawa. 7 UserComments

JOC vs. SvR vs. Tyas

Artykuł dodano: 10 stycznia 2012, godz. 10:10
Odsłony: 3770x
Jak w jednym newsie zawrzeć trzy gwiazdy Trance Xplosion 2012 naraz? Okazuje się, że to nie tylko możliwe, to wręcz oczywista sprawa.
Po pierwsze JOC. John O'Callaghan po wydaniu ostatniego albumu „Unfold” przygotował kolejną niespodziankę dla fanów, a mianowicie płytę z remiksami. W przeciwieństwie do jego ostatniej kompilacji „Subculture”, album autorski zebrał bardzo różne recenzje, mamy więc nadzieję, że odświeżone wersje jego kompozycji spowodują, że jego muza z „Unfold” nabierze rumieńców.Kilka remiksów jest już dostępne w sieci, jeden z nich wykonał Sean Tyas. Przypomnijmy go sobie:

ASOT 538: John O Callaghan and Kathryn Gallagher - Mess of A Machine (Sean Tyas remix)


Album z remiksami ma ukazać się w przyszłym miesiącu, szczegółowa tracklista jeszcze nie jest znana, John systematycznie odsłania kolejne jego fragmenty. „Psychic Senson” ma pojawić się w tym, doskonale unoszącym remiksie duetu Mark Young & Damo Kay. Chociaż my nie pogniewalibyśmy się, gdyby do zestawu dołączono również remiks naszego producenta Indecent Noise'a. Obie wersje „Psychic Sensor” poniżej:

John O'Callaghan - Psychic Sensor (Mark Young & Damo Kay Remix)


John O'Callaghan - Psychic Sensor (Indecent Noise Remix)


Czy na omawianym krążku znajdzie się wersja Sieda van Riela? Tego na razie nie wiadomo, ale jedno jest pewne – od wczoraj w 15-minutowym filmie możecie sprawdzić dokładnie jak jego remiks powstawał! Sied van Riel potrafi sprawić, żeby jego fani się nie nudzili, oto kolejny na to dowód. Wiemy też z komentarzy pod filmem, że zrobienie tego remiksu zajęło mu 7-8 dni. Sprawdźcie i uczcie się!

"Mess Of A Machine" Sied van Riel Remix Production Explained


Komentarze
 • marcoss8110 stycznia 2012, godz. 11:05
  Indecent Noise i Mark Young & Damo Kay na bardzo wyrównanym i wysokim poziomie. Tyas mi nie podszedł. Sied mało obiecująco, ale plus za porady :) A tu jeszcze jeden znany choćby z Transmission:
  John O'Callaghan - Stresstest (John Askew Remix)
 • Jerycho198810 stycznia 2012, godz. 16:43
  Powtórzę pewien tytuł z artykułu, który pojawił się w weekend, Incedent Noise miażdży ;) Po prostu nieziemski, mocny remiks ;) Remiks od Marka Young'a i Damo Kay'a też moim zdaniem zły nie jest ;)
 • Luc Deep10 stycznia 2012, godz. 17:55
  Indecent Noise!!!!!
 • Trix1110 stycznia 2012, godz. 19:35
  Zdecydowanie Indecent Noise ten kawałek jest już piękny w oryginale a tu taka torpeda od naszego rodaka kolejny raz wielkie brawa!! Co do samego Johna O'Callaghana to chyba najlepszym numerem jakim wydał ostatnio jest Raw Deal w szczególności ta wersja Bryan Kearney vs John OCallaghan - Rawdiculous (Bryan Kearneys Enhanced Edit) coś pięknego!!
 • UcieX11 stycznia 2012, godz. 00:42
  Choć w swoich audycjach Sean Tyas stara się pokazać klasę, to jednak w produkcjach już niestety odpływa. Za to O'Callaghan powinien się cieszyć że zaprosił do remixu tak świetnych gości jak Mark Young & Damo Kay i naszego bojowego rodaka :) Wykonali świętną robotę!
 • baartec11 stycznia 2012, godz. 01:09
  No dobry ten remiks I.N. - jest pałer ;)
 • Didek12 stycznia 2012, godz. 23:54
  Indecent Noise miażdży!

  E: Remix Johna Askew też jest mega.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (7)