Coraz mniej czasu zostało do kolejnego wielkiego trancowego święta, przygotowanego nam przez naszych trancowych Świętych Mikołajów pod postacią załogi Essential Vibes! Odliczamy już godziny... 12 UserComments

John Askew już jutro (wlotki rozdane!)

Artykuł dodano: 30 maja 2014, godz. 15:15
Odsłony: 4183x
Coraz mniej czasu zostało do kolejnego wielkiego trancowego święta, przygotowanego nam przez naszych trancowych Świętych Mikołajów pod postacią załogi Essential Vibes! Odliczamy już dni, a nawet godziny, bo Pan John Askew przyleci do nas już w najbliższą sobotę!


Nie mamy wątpliwości, że supporty w postaci Paula Cogito, Evening i Matthew Peara zrobią wszystko, by swoimi setami zaczarować publiczność w klubie Zinc w Warszawie, ale danie główne należeć będzie do kogoś innego.

Niezawodny Brytyjczyk John Askew grać będzie back to back razem z naszym asem Indecent Noise'em aż przez 5 bitych godzin! Nie wiem, czy potrafimy sobie wyobrazić to, co będzie się przez ten czas działo w głowach uczestników tego wydarzenia.

Jeśli mieliście dotąd inne plany na najbliższą sobotę, warto je natychmiast odwołać i obrać azymut na stolicę naszego kraju - nawet, jeśli mieszkacie bardzo daleko od tego miejsca. Druga taka noc może się już nie zdarzyć, warto więc wybrać się najpierw w nieco uciążliwą (choć niekoniecznie) podróż po to, by następnie przeżyć muzyczną podróż, która na pewno zostanie Wam w pamięci na zawsze!KONKURS! Mamy dla Was 2 wlotki na tę imprezę, napiszcie w komentarzach, czy chcecie się wybrać, załączając przy okazji linka do najlepszego trancowego seta, jaki słyszeliście w ostatnich tygodniach (jednocześnie prosimy podesłać mejla na adres [email protected] z tematem: ASKEW + Wasze imię i nazwisko + Wasz nick na FTB). 


A poniżej kilka mniej lub bardziej oficjalnych "wspólnych" rzeczy obu panów:

John Askew vs. Lange - Vandalism In The Sky (Indecent Noise Mashup)

John Askew vs The Prodigy - Omendalism (Indecent Noise rework)

John Askew vs Indecent Noise - Grim Torture (van Del mashup)

John Askew vs Indecent Noise - Acid Warrior (BeatB!tch Smash Up) [Music Video]

Commander Tom - Are Am Eye (John Askew Remix) Indecent

Indecent Noise vs John Askew - Fuck Private Acid Rampage (van Del mashup)

Indecent Noise - Tutti giù con Stresstest (John Askew Remix)EDIT: Wlotki otrzymują:

beata31hb
Carl van Gander

Pozostałym również życzymy fantastycznej zabawy! :)

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (12)