Całkiem niedawno pisaliśmy o Robbie'm Riverze i jego lęku przed różnej maści stworami. W przeciwieństwie do niego - powodów do wstydu nie ma na pewno Judge Jules, który w ubiegły czwartek był obecny przy porodzie swojej córeczki Phoebe i... 11 UserComments

Judge Jules odważny!

Artykuł dodano: 8 października 2004, godz. 01:20
Odsłony: 2843x

Judge JulesCałkiem niedawno pisaliśmy o Robbie'm Rivierze i jego lęku przed różnej maści stworami. W przeciwieństwie do niego - powodów do wstydu nie ma na pewno Judge Jules, który w ubiegły czwartek był obecny przy porodzie swojej córeczki Phoebe i jak poinformował "nie uronił ani jednej łzy, ani też nie zemdlał".

Nie płakał, pomimo ogromnych emocji towarzyszących temu doświadczeniu. W przypadku jego osoby oraz jego żony Amandy - były to już drugie narodziny - 4 lata temu na świat przyszedł bowiem syn Jake.

Narodziny nie zdołały odciągnąć Julesa od realizacji weekendowych planów - i pojawił się na wszystkich zabookowanych koncertach - utwierdzając wszystkich w przekonaniu, że życie rodzinne da się połączyć z życiem zawodowym i karierą dja.

Nie wiadomo czy Jake lub Phoebe urodzili się z vinylem w ręku i czy w przyszłości choć jedno z nich podąży śladami słynnego i utalentowanego ojca, nie jest także pewne, czy Phoebe będzie ostatnim dzieckiem Julesów, gdyż nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji. Możemy natomiast życzyć im wszystkiego najlepszego, a sobie rychłej wizyty słynnego brytyjskiego dja na polskiej ziemi.

Komentarze
 • Shelby Lane8 października 2004, godz. 01:36
  no ja na te wizyte czekam z niecierpliwocia ... oby jesli dojdzie do skutku pan Bog mu to w dzieciach wynagrodzil ;)
 • picior8 października 2004, godz. 10:47
  hehe.shelby.2 już wystarczą!gratulacje dla tego pana.nie tylko jak widać za konsoletą jest plenny;)
 • pHiL*8 października 2004, godz. 12:16
  no pewnie ze sie da polaczyc ;) trzeba tylko umiec... no i napewno jedno z dzieciaków pojdzie sladamy ojca - bedzie wymiatał vinylami :P
 • karpik8 października 2004, godz. 15:42
  Gratulacje dla świerzo upieczonego tatusia ;)
 • Sylphiaa8 października 2004, godz. 16:36
  hehehe sorka ale z czego tutaj robic sensacje ;) ze maz byl przy zonie przy porodzie ;) hyh ;) ps.gratulacje dla tego pana w takim razie za DUZA odwage:)
 • M.I.X.E.R.8 października 2004, godz. 18:13
  No tatuś jak sie patrzy gratulacje ;)
 • djBuster17 października 2004, godz. 16:56
  no to jak widzac twardy koles jest n tego Judge Julesa, a patrzac po zdjeciu powiedzialbym o nim inaczej:) ;)
 • Glancio17 października 2004, godz. 17:35
  czekamy [email protected] na Ciebie... czy takze bedziesz plakac czy nie ;)
 • M.I.X.E.R.13 kwietnia 2005, godz. 09:51
  po 1 edytuj posty po 2 po co odgrzebywac stary temat po 3 i dopisywac głoopie posty
 • chicki13 kwietnia 2005, godz. 10:03
  hehee Glancio podsumowal temet.... :) a Judge Jules faktycznie nie wyglada na twardziela... ale ma koszulke pod moro podchodzacą to wszysko mozliwe <lol> pozdrawiam
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (11)