Julian Jordan wyruszył w legendarne „Summer Tour”. Do jakich przystanków Wam najbliżej? Sprawdzamy listę i rezerwujemy terminy! 0 UserComments

Julian Jordan podał daty letniej trasy po Europie. Jest szansa na występ w Polsce

Artykuł dodano: 12 maja, godz. 15:09
Odsłony: 276x
Julian Jordan wyruszył w legendarne Summer Tour. Do jakich przystanków Wam najbliżej? Sprawdzamy listę i rezerwujemy terminy!


Julian Jordan jako producent świętuje już kolejne lata 

Julian Dobbenberg to holenderski muzyk, właściciel wytwórni o nazwie Goldkid, DJ i producent muzyczn pochodzący z Apeldoorn, którego alias w świecie muzyki zaczynał być rozpoznawalny już w roku 2012. Jego sukcesy zaczęły się od wydania popularnego do dziś kawałka Kangaroo, stworzonego we współpracy z wybitnym Sanderem van Doornem oraz BFAM z Martinem Garrixem w 2013 roku, nakładem jednej z największych wytwórni - Spinnin' Records. 

   

Sprawdź także: TOP 10 muzycznych połączeń na linii elektronika – pop

W 2016 roku artysta oficjalnie ogłosił zakończenie współpracy z w1ytwórnią Spinnin' Records. Niedługo po tym podpisał kontrakt z labelem znanego nam wszystkim Hardwella. Debiutancki singiel zatytułowany Pilot został wydany 4 kwietnia 2016 roku już nakładem Revealed. W 2016 roku Jordan ponownie podjął się współpracy z Martinem Garrixem, aby wydać singiel Welcome, który znalazł się na albumie Seven EP Garrixa i debiutanckim albumie studyjnym Dobbenberga. 

Julian Jordan, Martin Garrix - BFAM, posłuchaj!

Summer Tour już nadchodzi 

Julian Jordan już niejednokrotnie miał okazję udowodnić swoje możliwości na festiwalach lub prowadząc live'y na zarówno na swoim, jak i na kanale wytwórni STMPD Records, a nawet na oficjalnej stronie najbardziej popularnego festiwalu muzyki elektronicznej - Tomorrowland.

Artysta odwiedził już Ultra Music Festiwal Miami, uczestniczył w słynnym One World Radio, zagrał live set na S20 Festival w Japonii w roku 2019 oraz razem z Brooksem był supportem Martina Garrixa w Amsterdamie w 2019 roku. Jeśli jeszcze ktoś z Was nie przekonał się do twórczości Jordana, zachęcam zapoznać się z live setem z Tomorrowland 2016 roku... miazga! 

JULIAN JORDAN - SUMMER TOUR 2022 | Sprawdź daty


Trasa, którą Julian Jordan udostępnił na swoich socjalach, rozpoczęła się 6 maja, zaczynając od Bootshaus w Niemczech. Później odwiedził Luksemburg i Izrael, a następny przystanek to... Wietnam! Na dotychczasowej liście znajduje się 27 miejsc, z czego wiele z nich to nasi bliscy sąsiedzi. Może jednak to czas odwiedzić Polskę? 

Sprawdź także:

Wiemy, gdzie tej wiosny wystąpi Mesto w Europie
Above & Beyond otwierają kolejną wytwórnię spod szyldu Anjuna
- Najmniej doceniane podstawowe wtyczki do produkcji muzyki elektronicznej
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)