Impreza Jwp Days 2016 odbędzie się 25 czerwca 2016 (Sobota), w klubie 1500 m2 Warszawa. Start imprezy: godz. 12:00. .
0 Jwp Days 2016

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Jwp Days 2016

25 czerwca 2016, 1500 m2 Warszawa, start: 12:00

Zagrają na imprezie:
Urodziny są tylko raz w roku, ale my lubimy świętować częściej. Tym bardziej, że szykujemy dla Was całą płytę z kozackimi remiksami utworów z "Sequela", a to oznacza kolejny premierowy koncert JWP/BC w stolicy! Wezmą w nim udział nie tylko twórcy tych unikalnych remiksów, ale również wyjątkowi goście specjalni, których będziemy sukcesywnie ujawniać.

Rezerwujcie sobie czas już od południa, bo w ramach JWP DAYS 2016 odbędą się także największe w WWA targi muzyczno-streetwearowe, czyli dawno nieobecny Street Market. Fanów dobrej szamy ucieszy na pewno towarzyszący mu zlot najlepszych food trucków, a spragnieni emocji będą mogli wziąć udział w turnieju deskorolkowym w formule Skate.

To wszystko i jeszcze więcej w gościnnym plenerze klubu 1500m2 w samym sercu Warszawy (dawne LO im. Klementyny Hoffmanowej przy ul. Emilii Plater 29). O odpowiednią atmosferę zadbają nasi DJ's i remikserzy, którzy przez cały dzień będą dla Was serwować dobrą nutę prosto z adapterów. Będzie więc okazja, aby spotkać ulubionych artystów na labelowych stoiskach.

Zapraszamy - JWP DAYS 2016 - all day & night: muzyka na żywo, zakupy, jedzenie, deskorolka, koncert premierowy JWP/BC i melanż do białego rana!

BILETY:
ONLINE dostępne w aplikacji Going. Znajdziecie tam pulę w ekstra cenie 25 PLN, wystarczy kilka kroków:
- pobierz Going. - goingapp.pl/pobierz
- wybierz "Warszawa"
- wejdź w zakładkę "Wydarzenia w Warszawie"
- filtruj > szukaj: "JWP" > "go"
- kliknij zdjęcie - jesteś na miejscu

STACJONARNIE: dostępne w Galeria Koloru, Serum Sklep i
SideOne w cenie 35 PLN, w dniu koncertu 45 PLN.
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)