Kaskade nagrał DJ set w jeden z najsłynniejszych lokalizacji w Kalifornii. Zapis video ponad godzinnego występu jest już dostępny do obejrzenia. To trzeba zobaczyć! 0 UserComments

Kaskade na żywo z The Golden Gate Bridge w San Francisco [video]

Artykuł dodano: 9 listopada 2021, godz. 15:20
Odsłony: 479x
Kaskade nagrał DJ set w jeden z najsłynniejszych lokalizacji w Kalifornii. Zapis video ponad godzinnego występu jest już dostępny do obejrzenia. To trzeba zobaczyć!


Kaskade konkurentem Cercle

Dzięki projektowi Cercle nie musimy wychodzić z domów żeby zwiedzać najpiękniejsze zakątki ziemii i napawać się ich widokiem w akompaniamencie naszej ulubionej muzyki. Inicjatywa od lat podróżuje po całym świecie dostarczając nam występy największych gwiazd ambitnej elektroniki z najbardziej spektakularnych miejsc - Monolink na Malediwach, ARTBAT z Bondinho Pao de Acucar w Rio de Janeiro, czy The Blaze ponad chmurami we francuskich Alpach. 

Jednym z nazwisk, które zdecydowanie wpisują się w ramy programowe cyklu, ale jeszcze w nim nie wystąpiło jest Kaskade. 50-letni producent już niejednokrotnie okrążył kulę ziemską, dzięki swojej muzyce i występom na przeróżnych festiwalach. 

Przeczytaj również: Jest szansa, że usłyszymy więcej niewydanych utworów Avicii'ego


W trakcie pandemii współautor I Remember nagrał DJ set w lokalizacji, której nie powstydziłoby się nawet wspomniane Cercle. Mało tego, być może była ona dotychczas nieosiągalna dla takiego typu przedsięwzięć!

Kaskade & deadmau5 - I Remember

Kaskade na żywo z San Francisco

Dwukrotnie najlepszy DJ w Ameryce według DJ Times rozpoczął niedawno promocję sylwestrowego show, które odbędzie się w Bill Graham Civic Auditorium w San Francisco. Pojemność areny to zaledwie 8 500 osób; zaledwie, ponieważ kilka miesięcy temu Kaskade wyprzedał swój solowy koncert na nowo otwartym SoFi Stadium mogącym pomieścić do 70 000 widzów.

Producent zdążył się zjednoczyć z miastem położonym nad cieśniną Golden Gate już w trakcie pandemii kiedy to - jako pierwszy DJ w historii - nagrał set w jednej z najsłynniejszych lokalizacji Wschodniego Wybrzeża. 

Sprawdź: deadmau5 zabiera nas do "Hyperland" z Foster The People


Przez ponad godzinę Kaskade stał za DJ-ką ulokowaną w jednym z najlepszych punktów widokowych w Kalifornii, na krawędzi klifu graniczącego ze słynnym mostem The Golden Gate Bridge

Powiedzieć, że selekcja została idealnie dopasowana do panującej aury to tak jak nic nie powiedzieć. Za DJ-em przez cały set rozpościera się gęsta mgła, która co jakiś czas odkrywa historyczny most, a melancholijny, wręcz płynący house wpasowuje się idealnie w krajobraz. Uczta nie tylko dla uszu, ale i dla oczu.

Kaskade LIVE z The Golden Gate Bridge, obejrzyj

Sprawdź takżeKomentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)