• 0Fani
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

Złota 59, Warszawa

Informacje o klubie

Klub 35 mm znajduje się na ostatnim piętrze Multikina Złote Tarasy.

Wystrój, kolorystyka, gra świateł, a przede wszystkim muzyka, o którą dbają najlepsi i najbardziej znani DJ’e sprawiają, że Klub 35 mm jest idealnym miejscem na rozpoczęcie udanego wieczoru. Całości dopełnia niepowtarzalny widok na panoramę tętniącej nocnym życiem stolicy.

Klub jest otwarty zarówno dla klientów kina jak i dla osób które postanowiły rozpocząć wieczór od kilku drinków przy dźwiękach klubowej muzyki, by w pozytywnym nastroju udać się w inne imprezowe miejsce. Wybór pozostawiamy Gościom klubu, proponując także pozostanie na imprezie do późnych godzin nocnych w te wieczory kiedy klub ograrniają rytmy klubowej muzyki znanych i cenionych DJ’ów.

Swoim charakterem i futurystycznym wnętrzem Klub 35mm jest także doskonałym miejscem na wszelkiego rodzaju wydarzenia firmowe począwszy od prezentacji nowych produktów po wieczorną klubową imprezę pracowników firmy szukających relaksu i miejsca innego niż wszystkie…

Dopełnieniem klubowego charakteru miejsca jest niezliczona ilość gatunków alkoholu oraz kuchnia, dzięki czemu gotowi jesteśmy sprostać każdym wymaganiom proponując kompleksową obsługę, pozostawiając na Państwa głowie tylko dobrą zabawę.

Po dodatkowe informacje i kontakt do osób pozostających do Państwa dyspozycji przy komponowaniu oferty i wyceny zapraszamy do działu “wynajem klubu”

Klub czynny,  pt.-sob. 17:00 - 23.00, wynajmy codziennie od pon. do pt. (istnieje opcja weekendowa)

 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska829

Club Rank mazowieckie129

Club Rank Warszawa89

Liczba punktów klubu: 0 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Warszawa Imprezy Kraków