• 0Fani
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

Blichowo 42, Blichowo

Informacje o klubie

Klub AMBRA zaistniał na klubowej mapie Polski w 1994 roku i od tej pory z każdym miesiącem kreuje wyjątkowy i oryginalny klubowy styl. Jest to miejsce tętniące życiem i pozytywną energią, które co weekend oferuje swoim klientom nowe atrakcje, imprezy tematyczne i muzyczne szaleństwo.

AMBRA CLUB to trzy- poziomowy, nowoczesny klub, z trzema parkietami i pięcioma barami zaopatrzonymi w trunki całego świata. Górny parkiet (na który składają się górna sala i obszerny balkon z oddzielnym parkietem) to klubowe brzmienia w wielu odmianach house oraz electro. Dolny parkiet to muzyka komercyjna, głównie w stylach black & disco.

Klub posiada nowoczesne systemy oświetlenia i nagłośnienia, które składają się na wyjątkowy klimat dwóch niezależnych parkietów.
Cały obiekt jest objęty pełnym monitoringiem.
O bezpieczeństwo naszych Gości dba ochrona na terenie całego klubu.

AMBRA CLUB to miejsce w którym przekroczysz granicę zwykłej klubowej zabawy. To coś więcej niż tylko modny i nowoczesny klub... Spotkasz u nas wyjątkowych ludzi, posłuchasz i zaszalejesz przy najlepszych dźwiękach, często granych przez najlepszych dj'ów i artystów z całego świata. Możesz także zorganizować swoje urodziny, spotkanie z przyjaciółmi czy imprezę firmową.
Klub jest czynny w każdą sobotę od 21.00.

Telefon: 501 929 351
 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska60

Club Rank mazowieckie6

Club Rank Blichowo1

Liczba punktów klubu: 0 Liczba klubów w systemie: 234 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Pakuje Walize W Ambrze - Vibe House ClubPakuje Walize W Ambrze - Vibe House ClubPoniedziałek, 18 kwietnia 2022Wielka - Moc Atrakcji - Top HitSWielka - Moc Atrakcji - Top HitSNiedziela, 17 kwietnia 2022Gala Disco W AmbrzeGala Disco W AmbrzeSobota, 19 marca 2022Ronnie Ferrari X Retro PartyRonnie Ferrari X Retro PartySobota, 12 marca 2022Topky - Filipek - Matson - Dbl- MaddsonTopky - Filipek - Matson - Dbl- MaddsonSobota, 27 listopada 2021