• 0Fani
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

Broszki 34, Broszki

Informacje o klubie

Chicago Club w Broszkach pojawił się na klubowych mapach 24 czerwca 1999 r. Od zawsze był kojarzony z imprezami na najwyższym poziomie. Na samym początku klub dysponował tylko jednym parkietem, na którym prezentowano różnorodne style muzyczne. Rozwój rynku muzycznego w Polsce, a nadto coraz większe wymagania publiki przyczyniły się do otwarcia drugiego parkietu i rozdzielenia gatunków muzycznych pomiędzy dwie sale.

Od roku 2004 klub Chicago w Broszkach prowadzi imprezy cykliczne odbywające się na dużym parkiecie w każdą sobotę oraz ostatni piątek miesiąca. Powolny rozwój tego typu imprez wynikał z równie powolnej ale i skutecznej analizy gustów na rynku muzycznym, co obecnie w miarę możliwości pozwala nam zaspokajać oczekiwania naszych gości. Niezależnie od imprez cyklicznych dużego parkietu, klub Chicago zaprasza w każdą sobotę i ostatni piątek miesiąca na mały parkiet, gdzie poza płynącą z dj'skiej konsolety muzyką dance, oferuje także muzykę graną na żywo przez zespoły muzyczne.

Nad bezpieczeństwem wszystkich bawiących się w klubie Chicago czuwa stanowcza i dyskretna ochrona, która pilnuje również porządku na dobrze oświetlonych, bezpłatnych parkingach przed dyskoteką. Niewątpliwie dowodem skuteczności naszej ochrony może być to, iż w marcu 2003 r. klub został wyróżniony przez redakcję miesięcznika COSMOPOLITAN uzyskując miano najbezpieczniejszego klubu w woj. łódzkim. 

Nasz klub jako jedyny w regionie posiada sześć barów, salę bilardową oraz ogród zimowy, w którym można odpocząć i zregenerować siły, by móc kontynuować zabawę. Dla wygody osób odwiedzających naszą dyskotekę wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązanie jakim jest system obsługi bezgotówkowej, co zapewnia maksymalną wygodę podczas zakupów w barach.

Telefon: 605 300 255
 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska60

Club Rank łódzkie7

Club Rank Broszki1

Liczba punktów klubu: 0 Liczba klubów w systemie: 229 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
23 Urodziny Chicago Club Z Prisoners Show23 Urodziny Chicago Club Z Prisoners ShowSobota, 25 czerwca 2022Urodzinowy Koncert Cleo Na Oldboys PartyUrodzinowy Koncert Cleo Na Oldboys PartyPiątek, 24 czerwca 2022Meisal In The MixMeisal In The MixŚroda, 15 czerwca 2022Miły Pan LiveMiły Pan LiveSobota, 11 czerwca 2022Pakuje Walize - Dawid ArtystaPakuje Walize - Dawid ArtystaSobota, 28 maja 2022Koncert Topky - Oldboys PartyKoncert Topky - Oldboys PartyPiątek, 27 maja 2022Malik MontanaMalik MontanaSobota, 21 maja 2022Dr SwagDr SwagSobota, 14 maja 2022Oliwka BrazilOliwka BrazilSobota, 7 maja 2022Ronnie Ferrari X ClimoRonnie Ferrari X ClimoSobota, 30 kwietnia 2022