• 0Fani
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

Jaświły, Jaświły

Informacje o klubie

Fantazja w Jaświłach (50km od Białegostoku) to jedna z najlepszych i największych dyskotek w Polsce Północno-Wschodniej.

Goście mogą bawić się na trzech dużych, świetnie urządzonych salach. Na sali tanecznej na każdej imprezie występują na żywo zespoły sceny polskiej muzyki disco polo lub czołówka polskiego rapu. Imprezki rozkręca rezydent - MURAS.

Na sali klubowej imprezę w rytm najnowszych brzmnień nakręcają rezydenci PROGRES oraz SILENCE, gościnnie występowali u nas dj-e: Hazel, Prisoners Show, Killer, Maniana, Drum, Edy, Levy, Suhy, Omen, Clubbase i wielu innych. Gdy robi się trochę cieplej wspaniałą zabawę w ogródku letnim gwarantuje JAACKOS.

Fantazja to nie tylko dyskoteka, ale przede wszystkim miejsce w którym będziecie mogli się zabawić w wyjątkowym klimacie i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Nad bezpieczeństwem Naszych gości czuwa sztab profesjonalnie przeszkolonych pracowników ochrony - agencji Jarhead. Cały kompleks dyskoteki i przyległe parkingi monitorowane są 24h.

 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska59

Club Rank podlaskie1

Club Rank Jaświły1

Liczba punktów klubu: 0 Liczba klubów w systemie: 216 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Mikołajki 2021 - TedeMikołajki 2021 - TedeSobota, 4 grudnia 2021Pijemy W Fancie Szumek X Endriu X SalisPijemy W Fancie Szumek X Endriu X SalisSobota, 20 listopada 2021