• 3Fani
  • 0Byli tu
  • 1Imprezują tu

Krapkowicka 1a, Pietna, Krapkowice

Informacje o klubie

Discoplex A4 w Pietnej koło Krapkowic to nowoczesny i profesjonalnie funkcjonujący kompleks rozrywkowy. Dzięki potężnej powierzchni jest jednym z największych klubów w Europie (wielkością ustępuje jedynie największym klubom na Ibizie). Bogate doświadczenie w organizacji imprez, doskonała muzyka i bezpieczeństwo bawiących się to główne atuty, które sprawiają, iż miejsce to jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez klubowiczów w Polsce. Jako jedyny klub na Opolszczyźnie Discoplex A4 składa się z4, a już niebawem 5 niezależnych parkietów dostosowanych muzycznie i wizualnie do oczekiwań szerokiego grona klubowiczów.

Ponadto w obrębie kompleksu funkcjonuje 9 barów, 2 restauracje i obszerne parkingi, w tym także parking strzeżony. W czasie imprez duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo bawiących się, stąd też przy wejściu do klubu obowiązuje szczegółowa selekcja (pod uwagę brany jest wiek i ubiór), a bezpieczną zabawę gwarantuje profesjonalna ochrona i system monitoringu zbudowany z ponad 70 kamer. W klubie, poza wyznaczonymi miejscami, obowiązuje całkowity zakaz palenia. Dla bezpieczeństwa i komfortu gości klub podzielony został na 2 strefy przeznaczone dla osób spełniających kryteria wiekowe: - Sala Koncertowa (Klubowa) i R'N'B wstęp od lat 16, - Sala Disco-Dance i Black & White wstęp od lat 21.

W czasie weekendowych imprez w A4 na klubowiczów czeka mnóstwo atrakcji - najlepsza imprezowa muzyka prezentowana przez najlepszych DJ’ów, koncerty największych gwiazd muzyki rozrywkowej, doskonałe nagłośnienie (systemy firmy BOSE) i oświetlenie (CLAY PAKY/GLP), pokazy laserowe (unikatowy w skali europejskiej laser dużej mocy firmy LOBO), pełna klimatyzacja, efekty pirotechniczne, a także system wyrzutni CO2 (efekt szybkiego schładzania). „Imprezy Dużego Formatu” w A4 to niezapomniane muzyczno-wizualne show tworzone z myślą o Was drodzy klubowicze i przede wszystkim z Waszym udziałem! Gorąco zapraszamy - dołączajcie do naszej imprezowej społeczności! Kolejna okazja już w najbliższy weekend.

Telefon: 77 407 81 55
 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska40

Club Rank opolskie1

Club Rank Krapkowice1

Liczba punktów klubu: 262 Liczba klubów w systemie: 234 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
26 Urodziny A4 - Zenek Martyniuk X C-Bool X Mgng26 Urodziny A4 - Zenek Martyniuk X C-Bool X MgngPiątek, 15 lipca 2022Mr PolskaMr PolskaPiątek, 1 lipca 2022Rozpoczęcie WakacjiRozpoczęcie WakacjiSobota, 25 czerwca 2022Piątkowe Rozpoczęcie WakacjiPiątkowe Rozpoczęcie WakacjiPiątek, 24 czerwca 2022Single PartySingle PartyPiątek, 10 czerwca 2022Retro PartyRetro PartySobota, 28 maja 2022AlbertoAlbertoPiątek, 13 maja 2022StachurskyStachurskySobota, 7 maja 2022Captain Jack Party - Mister X SanchezCaptain Jack Party - Mister X SanchezPiątek, 6 maja 2022Opolska MajówkaOpolska MajówkaPoniedziałek, 2 maja 2022