• 6Fani
  • 48722Lubią to
  • 0Byli tu
  • 1Imprezują tu

Wybrzeże Helskie 1/5, Warszawa

Informacje o klubie

„Na plaży fajnie jest” śpiewała Majka Jeżowska i miała rację. Jeśli w tym roku nie wybieracie się nad morze, nie oznacza to jeszcze, że nie możecie z dumą nazywać się plażowiczami. Stolica ma własną plażę, którą mądrzy ludzie zdecydowali się wykorzystać nie tylko do budowy zamków z piasku. Po raz kolejny nad Wisłą otwarty zostanie La Playa Music Bar. Ze względów atmosferycznych to jedyny warszawski klub czynny sezonowo, ale i to ma swój urok. Cały rok wyczekujemy go z tęsknotą. Cierpliwość i tym razem zostanie nagrodzona, bo La Playa ruszy już na początku czerwca. Z założenia jest to klub, czyli dobra muzyka, znani didżeje, drinki i wieczorny relaks. Na czym więc polega bajer? Oczywiście na lokalizacji. Zamiast zadymionych pomieszczeń – warszawska plaża z widokiem na Starówkę. Zamiast parkietu – pod stopami gorący piasek. Ci, którzy w ferworze balowania zapomną wrócić do domu, rano zastaną na plaży więcej niż tylko porozrzucane surowce (mniej lub bardziej) odnawialne. W ciągu dnia zabawicie się tam jak w nadmorskim kurorcie. I nie mam tu na myśli całodziennego przesiadywania na słońcu i opalania się na mahoń, choć to też kuszące. Organizatorzy oferują boisko do siatkówki, rozgrywki w badmintona, bieganie za frisbee i grę w bule, a wszystko za friko. Serca wodolubnych podbiją gondole, a pracoholicy ucieszą się z darmowego hot-spota. Co niedziela potańczycie podczas Fiesta en La Playa, czyli imprez z salsą kubańską. Jeśli macie w planach popis przed Egurrolą, takie popołudnie będzie idealną rozgrzewką. Kosze plażowe i leżaki oczywiście znajdziecie na miejscu, sprzęt plażowy można więc zostawić w domu.  
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska7

Club Rank mazowieckie2

Club Rank Warszawa2

Liczba punktów klubu: 5719 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Ostatnia Impreza W Tym Sezonie -Beach PartyOstatnia Impreza W Tym Sezonie -Beach PartyCzwartek, 13 września 2012Summer Session  La PlayaSummer Session La PlayaŚroda, 12 września 2012Chillout SessionChillout SessionWtorek, 11 września 2012Chillout SessionChillout SessionPoniedziałek, 10 września 2012Zakończenie Sezonu - Fiesta En La PlayaZakończenie Sezonu - Fiesta En La PlayaNiedziela, 9 września 2012Red Lights District Presents Holidays Never EndsRed Lights District Presents Holidays Never EndsSobota, 8 września 2012Holidays Never EndsHolidays Never EndsSobota, 8 września 2012Pierwszy Sylwester 2012rPierwszy Sylwester 2012rPiątek, 7 września 2012Beach Party LaplayaBeach Party LaplayaCzwartek, 6 września 2012Plaża Zamknięta Od 1800Plaża Zamknięta Od 1800Środa, 5 września 2012
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Warszawa Imprezy Kraków