• 0Fani
  • 8915Byli tu
  • 1Imprezują tu

Browarna 6, Toruń

Informacje o klubie

Tekst w tej rubryce powinien opisywać twór jakim jest NRD.

Przez wszystkie lata istnienia doszliśmy do wniosku, iż deskrypcja tego miejsca jest nie możliwa i zakrawa na poważną filozoficzną zagwostkę. My widzimy siebie jako hydrę, której ucinana jest kolejna głowa, by po chwili wyrosły w jej miejsce dwie kolejne. Zwrócone one są w co rusz to nowe zakamarki miasta, kraju, świata, by przyciągnąć nowość, wyjątkowość, nieprzeciętność i jakość jakiej nie da Wam nikt inny.

Ten mikroświat, który z Wami/ dzięki Wam tworzymy jest przepełniony hermetycznym chaosem, który powoduje skrajne uczucia. Jesteśmy świadomi, iż nasz nieszablonowy styl, którego nikt nie skseruje może w wielu budzić uczucie odrazy, a my sami szerzymy turpizm. Może to miejsce to prowokacja, może tylko zmyślnie uknuty żart, który prawie nikogo nie śmieszy, choć wszyscy go opowiadają. Coś jednak tutaj jest, że ludzie wracają.

Kolejny efemeryczny kontakt z NRD powoduje eteryczną chorobę, która jest pielęgnowana kolejnymi wizytami. Ekspansja tej choroby, która jest niczym zaraza, to dla nas powód do dumy. Jest tak dlatego, że chcemy by wszyscy przepełnieni ciekawością świata, otwartością, pasją zbierali się właśnie w tym miejscu i potrafili powiedzieć z dumą: „Jestem chory na NRD”.

Telefon: 796 484 666
 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska48

Club Rank kujawsko-pomorskie2

Club Rank Toruń1

Liczba punktów klubu: 100 Liczba klubów w systemie: 216 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Sworn Enemy usa Gra As Real As It Gets - Toruń  NrdSworn Enemy usa Gra As Real As It Gets - Toruń NrdŚroda, 15 sierpnia 2018Kwadratura 14Kwadratura 14Sobota, 30 czerwca 2018Oops We Did It Again W Nrd - Ultimate EditionOops We Did It Again W Nrd - Ultimate EditionSobota, 2 czerwca 2018Dick4dick W NrdDick4dick W NrdNiedziela, 27 maja 2018Angelus Apatrida es Skeletal Remains us - Toruń  NrdAngelus Apatrida es Skeletal Remains us - Toruń NrdWtorek, 15 maja 2018Absorbed Mindz Pres DrumNBass Night Vol1Absorbed Mindz Pres DrumNBass Night Vol1Sobota, 12 maja 2018Post Mortem 7 Lvte Black Tundra TbaPost Mortem 7 Lvte Black Tundra TbaPiątek, 11 maja 2018Diuna  Risin Sabotage  Weird TalesDiuna Risin Sabotage Weird TalesNiedziela, 29 kwietnia 2018przesyłprzesyłSobota, 28 kwietnia 2018Dwa Sławy  Toruń  Coś Przerywa Koncert PremierowyDwa Sławy Toruń Coś Przerywa Koncert PremierowyPiątek, 27 kwietnia 2018