• 0Fani
  • 2039Byli tu
  • 0Imprezują tu

Rynek 12, Tarnów

Informacje o klubie

Pretekst Pub czynny codziennie od 10.00 do północy lub do ostatniego klienta Restauracja codziennie od 12.00 do 20.00 - w soboty do 4.00 lub dłużej Pretekst Club czynny od czwartku do soboty od 20.00 do 04.00 lub dłużej Imprezy cykliczne: Każda środa KARAOKE W PUBIE, a w szczególnych przypadkach (np wolny czwartek lub okres ferii/wakacji) impreza Ladies Night w klubie. Każdy czwartek IMPREZA STUDENCKA. KARAOKE. piwo Żubr butelka za 2 zł ( dla studentów i słychaczy żaka). Wstęp darmowy dla wszystkich Każdy piątek to imprezy dla młodego pokolenia. Wstęp do klubu mają osoby, które ukończyły 16 rok życia. Na wstepie otrzymujecie opaski, które obsługę klubu informują czy jesteście pełnoletni czy nie. Osobom nieletnim alkoholu nie sprzedajemy. Każda sobota to imprezy tematyczne.Wstęp wyłącznie dla osób dorosłych, bilet 10 zł w cenie biletu drink lub piwo, do godz. 23.00 wszystkie Panie oraz Studenci nie płacą za wstęp, Szególnych promocji szukajcie na wydarzeniach fb. W odpowiedzi na nową politykę FB informuję, że wszystkie moje dane personalne, ilustracje, rysunki, artykuły, komiksy, obrazki, fotografie, filmy itd. są obiektami moich praw autorskich (zgodnie z Konwencją Berneńską). W celu wykorzystania wszystkich wyżej wymienionych obiektów praw autorskich w każdym konkretnym przypadku wymagana jest moja pisemna zgoda! FB jest teraz firmą publiczną. Dlatego też wszystkim użytkownikom tego portalu społecznościowego zaleca się umieszczenie na swoich stronach podobnych «powiadomień o prywatności», inaczej (jeżeli powiadomienie nie było opublikowane na stronie chociaż 1 raz), automatycznie pozwala się na dowolne wykorzystanie danych z waszej strony, waszych zdjęć i informacji, opublikowanych w wiadomościach na profilu waszej strony. wszystkie osoby które zdecydują się na wejście do klubu, pubu, restauracji, naszych ogródków wyrażają zgodę na publikacje swojego wizerunku dla celów marketingowych klubu ale jeżeli Wasze zdjęcie się Wam nie podoba zgłaszajcie a my postaramy sie je prędko usunać. Lokal posiada szatnie, która jest obowiązkowa ale ponieważ różne dziwne rzeczy sie zdarzają ;-) to musimy napisać tak: Firma Pretekst nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szatni.  
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska700

Club Rank małopolskie75

Club Rank Tarnów5

Liczba punktów klubu: 11 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Karaoke Pub PrtxKaraoke Pub PrtxCzwartek, 20 sierpnia 2015Karaoke Pub PretekstKaraoke Pub PretekstCzwartek, 13 sierpnia 2015Karaoke Pub PrtxKaraoke Pub PrtxCzwartek, 6 sierpnia 2015Alicja W Krainie Czarów  -Prtx Club-Alicja W Krainie Czarów -Prtx Club-Sobota, 1 sierpnia 2015Czarny PiątekCzarny PiątekPiątek, 31 lipca 2015Karaoke Pub PrtxKaraoke Pub PrtxCzwartek, 30 lipca 2015Wehikuł Czasu W PrtxWehikuł Czasu W PrtxSobota, 25 lipca 2015Czarny Piątek W Prtx ClubCzarny Piątek W Prtx ClubPiątek, 24 lipca 2015Karaoke Pub PrtxKaraoke Pub PrtxCzwartek, 23 lipca 2015Wehikuł W PrtxWehikuł W PrtxSobota, 18 lipca 2015
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Warszawa