• 0Fani
  • 384Lubią to
  • 324Byli tu
  • 0Imprezują tu

Żydowska 11
, Poznań

Informacje o klubie

Towarzysze, Rodacy, Przodownicy pracy i Działacze partyjni, Drodzy Goście.

Radosną, od dawna wyczekiwaną chwilę przeżywa dziś polska klasa robotnicza. Rozłam między ruchem robotniczym a władzą ludową został zlikwidowany a zwyciężyła jedność. Wspólnie święcimy powstanie PRL-u, miejsca spotkań wszystkich klas i grup społecznych. W naszym a zarazem tez Waszym lokalu, każdy obywatel znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Przodownikom i przodowniczkom pracy, w celu nabrania sił do przekraczania kolejnych norm i granic, polecamy świeżo mieloną kawę, parzoną „po polsku” i podawaną w tradycyjnych epokowych naczyniach.

Chlubie naszego narodu, młodzieży kształcącej się na wszystkich uczelniach ze wszystkich socjalistycznych miast, proponujemy piwo studenckie za jedyne 4 zł. Prawie jak darmo! Niech nam zdrowo rosną i tłoczą się tak w salach wykładowych, jak w naszym lokalu.

Dla wszystkich przybyłych gości, najserdeczniej polecamy napitki tradycyjne i z Pewexu. Czar wspomnień i nostalgii każdy może umilić sobie chociażby przy Żytniej, Stołowej czy Wyborowej, podanych w oryginalnych 75ml kieliszkach z grubego szkła, tzw grubasach. Do każdego grubasa dodajemy na zakąskę chleb ze smalcem i kiszonego ogórka. Polecamy też tradycyjnego śledzika w occie.

Asortyment „procentowy” powiększamy o drinki, których nazwy jednoznacznie nawiązują do symboli i wydarzeń socjalistycznych.

Oprócz tego, na życzenie zapewniamy muzykę najlepszych politycznych twórców lub też muzykę rozrywkową, grywaną w lokalach przed 20-50 laty.

Dla naszych gości organizujemy potańcówki i wszelkie imprezy zamknięte. Jeśli w niedługim czasie szykuje się Wam ożenek lub zamążpójście, polecamy nasz lokal na wieczór kawalerski lub panieński. Jesteśmy w stanie zorganizować wszelkie imprezy okolicznościowe utrzymane w klimacie polski ludowej.

Zapraszamy również do wspólnego, cyklicznego oglądania kultowych, polskich filmów, kabaretów czy audycji propagandowych z okresu rozkwitu PRL.

Argumenty te, a jest to niewielki procent wszystkich atrakcji loklalu, skłaniają nas do jednej konkluzji:

I TY MUSISZ WSTĄPIĆ DO PRL-U.

 

 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska533

Club Rank wielkopolskie81

Club Rank Poznań38

Liczba punktów klubu: 45 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Warszawa