• 0Fani
  • 2743Lubią to
  • 288Byli tu
  • 0Imprezują tu

Floriańska 53, Kraków

Informacje o klubie

Potrzebujesz zmiany? Zabija Cię monotonia? czujesz się znudzony weekendową rutyną a większość imprez w mieście już odwiedziłeś stwierdzając, że nic Cię już nie zaskoczy? Jeśli jesteś już tym zmęczony to niewątpliwie znaczy to iż nie trafiłeś jeszcze do Przychodni Towarzyskiej na Floriańskiej 53. Miejsca bardziej uleczającego z nudy niż cokolwiek innego, miejsca gdzie zaaplikują Ci najgorętszą dawkę energii w mieście! To Jedyna taka Przychodnia, gdzie zamiast znudzonych twarzy lekarzy możesz spotkać jedynie żądne zabawy "pielęgniarki". Gdzie zamiast tradycyjnych wystrojów klubów zobaczysz na ścianach, barach i podłodze błękitne krzyż, symbole klubu, czyniące to miejsce niepowtarzalnym. Na spragnionych mocnych wrażeń klubowiczów czekają trzy sale z których bynajmniej żadna nie przypomina szpitalnej nudy. Na jednej z nich czeka na Was bar w który wbudowano 88 aptecznych szuflad wypełnionych rozmaitymi "lekarstwami", będącymi sposobem na wszelkie dolegliwości i nudę. Druga to sala taneczna, również z barem i wygodnymi lożami. A jeśli zmęczysz się tańcem, zawsze możesz odpocząć na trzeciej - sali vip z dużym telewizorem, ściszoną muzyką i niepowtarzalnie wygodnymi sofami . Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane a ponad to w 2ch z nich można palić. Nie musisz wychodzić na mróz i deszcz aby się "dotlenić". Każdy kto trafi do Przychodni może liczyć na świetną muzykę. Jeśli znudzony jesteś lanserską muzą innych klubów dobrze trafiłeś. Old School, retro disco, disco, pop i rnb na pewno ukoją Twoją duszę. Myślisz że na barze tańczyły tylko dziewczyny z filmu "Coyot Ugly"? Mylisz się! U nas tak jest na okrągło! A nasze tancerki rozgrzeją Cię do czerwoności! Tutaj możesz dać ponieść się fantazjom! Wskoczyć na bar bez przeszkód i potańczyć! Bar jest zaprojektowany dla najbardziej wymagających a siedzenie przy nim mocno uzależnia . Zwołuj przyjaciół i zabierz ich na Floriańską, gdzie czeka na Was najlepsza Przychodnia w mieście!  
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska209

Club Rank małopolskie15

Club Rank Kraków5

Liczba punktów klubu: 275 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Birthday PartyBirthday PartySobota, 23 sierpnia 2014Backoffice Project - Party Hard Feat TuningkingzPlBackoffice Project - Party Hard Feat TuningkingzPlSobota, 24 maja 2014May Weekend - P Is For PartyMay Weekend - P Is For PartySobota, 3 maja 2014May Weekend - Retro PartyMay Weekend - Retro PartyPiątek, 2 maja 2014May WeekendMay WeekendCzwartek, 1 maja 2014LetS Have Some BubblesLetS Have Some BubblesSobota, 26 kwietnia 2014Piątek-Impreza ZamkniętaPiątek-Impreza ZamkniętaPiątek, 18 kwietnia 2014Heal The NightHeal The NightSobota, 22 marca 2014Friday Warm UpFriday Warm UpPiątek, 21 marca 2014Urban JungleUrban JungleSobota, 15 marca 2014
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Warszawa