• 0Fani
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

Plac na Rozdrożu
, Warszawa

Informacje o klubie

Przejście to jeden z najciekawiej usytuowanych warszawskich lokali – czynny 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu! Zajmujący całą powierzchnię przejścia podziemnego pod Aleją Szucha (ok. 200 m kw) pub, wieczorami staje się: klubem, salą koncertową, miejscem, gdzie możecie bawić się całe noce oraz dzielić emocje podczas transmisji sportowych, turniejów w piłkarzyki, DART’a czy gry na PlayStation. W całym Pubie Przejście możecie swobodnie korzystać z bezprzewodowego internetu, jak również ze swoich telefonów komórkowych – zadbaliśmy o to, by w naszym podziemiu każda sieć miała bardzo dobry zasięg. Komfortową temperaturę w lokalu zapewnia centralna klimatyzacja i wentylacja. Na miłośników sportu czeka 15 ekranów TV, zapewniających komfort oglądania, w każdym miejscu w lokalu a, na imprezowiczów, wybór wydarzeń wieczornych. Codziennie w naszym barze obowiązuję inne, szalone promocje na rozmaite pozycje z karty. Lubisz zawsze młode przeboje, imprezy, które nie mają końca i niezmiennie dobry klimat ? Wpadnij do Przejścia i baw się ile dusza zapragnie, pijąc doskonałe trunki, rywalizując w turniejach i zapominając o codzienności. Szukasz miejsca na zorganizowanie imprezy urodzinowej, w którym Ty i Twoi gości poczujecie się jak w domu? Zapraszamy serdecznie – odwiedź nas osobiście lub przyślij zapytanie na adres pub@pub-przejscie.pl BEZPŁATNE REZERWACJE PRZYJMUJEMY PRZEZ CAŁĄ DOBĘ POD NUMEREM (22) 696-85-50. 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska795

Club Rank mazowieckie121

Club Rank Warszawa84

Liczba punktów klubu: 2 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Sobotnie Live Sing - Karaoke Z Prawdziwej ScenySobotnie Live Sing - Karaoke Z Prawdziwej ScenySobota, 28 lutego 2015Sobotnie Live Sing - Karaoke Z Prawdziwej ScenySobotnie Live Sing - Karaoke Z Prawdziwej ScenySobota, 21 lutego 2015Anty WalentynkiAnty WalentynkiSobota, 14 lutego 2015Kicz PartyKicz PartyPiątek, 13 lutego 2015Live Sing - Czyli Karaoke Ze Sceny Z MivisemLive Sing - Czyli Karaoke Ze Sceny Z MivisemŚroda, 11 lutego 2015Live Sing - Czyli Karaoke Ze ScenyLive Sing - Czyli Karaoke Ze ScenySobota, 7 lutego 2015Tribute To Michael Jackson PartyTribute To Michael Jackson PartyPiątek, 6 lutego 2015Live Sing - Czyli Karaoke Ze ScenyLive Sing - Czyli Karaoke Ze ScenyŚroda, 4 lutego 2015Live Sing - Duet EditionLive Sing - Duet EditionSobota, 31 stycznia 2015Back To The Disco Vol 2Back To The Disco Vol 2Piątek, 30 stycznia 2015
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Warszawa