• 0Fani
  • 170Lubią to
  • 26Byli tu
  • 0Imprezują tu

Sienkiewicza 78, Kielce

Informacje o klubie

Quantum Prestige Club to wyjątkowe miejsce na mapie Kieleckich klubów... przestronne wnętrza, oryginalne rozwiązania architektoniczne w połączeniu z nowoczesną i odważną aranżacją przestrzeni. Jakość dźwięku zadowoliłaby nie tylko miłośników tanecznej zabawy, ale i najbardziej wyrafinowanych fanów muzyki. Bogata oferta drinków zaspokoi nawet największe pragnienie. Dbałość o każdego gościa zapewnia miła, sympatyczna i kompetentna obsługa. Ważne jest też, że każdy może się tu czuć bezpiecznie, ponieważ na wszystkich imprezach obecna jest dyskretna i wykwalifikowana ochrona.
Quantum Prestige Club jest niewątpliwie najbardziej prestiżowym klubem w Kielcach. Klub to blisko 470m2 powierzchni, podzielonej na niezależnie funkcjonujące części. Posiada indywidualną salę VIP z oddzielnym barem oraz obsługą. Układ sal, ich wystrój oraz rozkład tworzą interesujący klimat dając możliwość wielu ciekawych aranżacji. Klub organizuje bankiety przyjęcia, eventy, konferencje, wieczory panieńskie i kawalerskie.

Jesteśmy dla Państwa... Pamiętamy o tym na co dzień, dokładając starań, aby każda chwila spędzona w naszym klubie była niezapomniana i wyjątkowa.

Zapraszamy!

 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska673

Club Rank świętokrzyskie13

Club Rank Kielce6

Liczba punktów klubu: 17 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Warszawa