• 0Fani
  • 21Byli tu
  • 0Imprezują tu

ul. Sosnkowskiego 40
, Opole

Informacje o klubie

Lokal podzielony jest na dwie strefy: - Dancefloor - miejsce na imprezy muzyczne z dużym barem i wieloma wygodnymi lożami. Tutaj od środy do soboty odbywają się "Qull Parties" - przepełnione emocjami imprezy. Mocne nagłośnienie, nowoczesne oświetlenie oraz doskonali dj-e sprawiają, że klimat tutaj jest wyjątkowy! - Billiard Room - sala wyposażona w pięć wysokiej klasy stołów turniejowych, dart, oraz trambambulę - grę dobrze znaną z klubów. Tutaj odprężysz się spędzając czas w dobrym towarzystwie. W całym lokalu można skorzystać z darmowego internetu wi-fi, a przy większości stolików zamontowane są gniazdka zasilające do podłączenia laptopów. Lokal otwarty jest codziennie od godziny 16. Od środy do soboty organizowane są imprezy muzyczne od godziny 21. NOWOŚĆ! Zapraszamy na pyszną Pizzę, Gyros oraz Sałatki z naszej kuchni! Smakować naszych potraw można codziennie w godzinach otwarcia klubu. Odwiedzajcie naszą stronę internetową: www.qullclub.pl oraz polubcie nasz lokal na facebooku. Serdecznie zapraszamy! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska829

Club Rank opolskie23

Club Rank Opole10

Liczba punktów klubu: 0 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
amsterdam Dance Mission - Back - Dj-Omenamsterdam Dance Mission - Back - Dj-OmenPiątek, 2 października 2015-50 Party-50 PartySobota, 28 kwietnia 2012Rozkręcamy Opole W Qull ClubieRozkręcamy Opole W Qull ClubieWtorek, 24 kwietnia 2012Members Of AmsterdamMembers Of AmsterdamPiątek, 13 kwietnia 2012Lany PoniedziałekLany PoniedziałekPoniedziałek, 9 kwietnia 2012Royal Party Extreme EditionRoyal Party Extreme EditionSobota, 24 marca 2012Wszystko Za Pół CenyWszystko Za Pół CenyPoniedziałek, 12 marca 2012Ladies WeekendLadies WeekendSobota, 10 marca 2012Hot Saturday Night - Pizza I Bilard GratisHot Saturday Night - Pizza I Bilard GratisSobota, 3 marca 2012Polska - Portugalia Na Żywo Piwo GratisPolska - Portugalia Na Żywo Piwo GratisŚroda, 29 lutego 2012
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Warszawa