Kolejna seksafera w roli głównej z gwiazdami basowej muzyki. Tym razem zarzuty ukierunkowane w stronę Trampy, 12th Planet i Gammera. Mocne oskarżenia! Sprawdź! 0 UserComments

Kolejna seksafera w świecie muzyki basowej. Trampa, 12th Planet i Gammer w roli głównej

Artykuł dodano: 19 stycznia, godz. 07:01
Odsłony: 618x
Kolejna seksafera w roli głównej z gwiazdami muzyki basowej. Tym razem zarzuty ukierunkowane w stronę Trampy, 12th Planet i Gammera. Mocne oskarżenia! Sprawdź!


To nie pierwszy przypadek wykorzystania seksualnego w świecie muzyki bass

W żadnym środowisku nie będzie przyzwolenia na wykorzystania seksualne i przemoc. Chociaż wiele takich spraw wychodzi do wiadomości publicznych to nie pomaga to w ograniczaniu takich zachowań. Często takim sytuacjom towarzyszy alkohol czy narkotyki, ale żadne z wymienionych nie będzie okolicznością łagodzącą w wymierzaniu kary. Przypomnijmy sobie ostatnie dosyć głośne sprawy. W rolach głównych Bassnectar i Datsik.

Rok 2018 nie był najlepszy w karierze dla Datsika. Do opinii publicznej wypłynęły mocne oskarżenia o gwałt, którego dopuścić się miał kanadyjski producent... i to kilkukrotnie! Ofiary wyznały, że producent miał dopuścić się na nich gwałtu co poskutkowało masą negatywnych komentarzy w kierunku samego producenta. Jego koncerty i trasy zostały zawieszone, z hukiem opuścił Firepower Records, a jego kolega z Ephwurd uświadomił go, że od teraz będzie prowadził ten projekt sam. 

Drugą równie głośną sprawą było oskarżenie w ubiegłym roku producenta Bassnectar. Głównym zarzutem było wykorzystywanie seksualne, którego miał dopuścić się wielokrotnie producent na nastolatce. Muzyczna społeczność i w tym wypadku nie przeszła obok tego obojętnie. Bassnectar został publicznie zlinczowany przez fanów, a jego utwory zostały puszczone w niepamięć! Sprawa była tak ważna, że za przypadkowe zagranie utworu tego producenta publicznie przepraszał Illenium tłumacząc, że nie miał pojęcia, że to utwór tego producenta i bardzo za to przeprasza.

Przepraszam. Szczerze mówiąc, nie wiedziałem, że to piosenka Bassnectar. Usuwam ją z mojej biblioteki. Złe z mojej strony było nie zwracanie większej uwagi na szczegóły. Wyciągnięta lekcja. https://t.co/bsYIuir9Yx

— ILLENIUM (@ILLENIUM) 5 grudnia 2021

Ephwurd & ANGELZ - Heat

Trampa oskarżony o gwałt, 12th Planet i Gammer o wykorzystanie seksualne

W grudniu 2021 roku fotograf o pseudonimie Grim, która miała okazję współpracować z Trampą, 12th Planet i Gammerem, dodała wpis na Twittera. Wystosowała w nim oskarżenia w kierunku producentów, dwóch miało dopuścić się wykorzystania seksualnego a jeden nawet gwałtu. Poinformowała, że od tamtych wydarzeń minęło już trochę czasu, który był dla niej bardzo ciężki.

Najmocniej obrywa Trampa, którego oskarża o gwałt. W kwietniu 2018 roku podczas ich wspólnej pracy przy festiwalu w Szanghaju miało dojść do tego czynu. Po spotkaniu z całą ekipą w barze została zaproszona do kontynuowania imprezy w hotelu. W windzie okazało się, że reszta ekipy wysiadła, a ona zostając sama z Trampą udała się do jego pokoju hotelowego. Informuje, że później doszło do gwałtu

W maju 2018 roku fotograf współpracowała z innym artystom w Zhuhai. Na liście artystów znajdował się również 12th Planet, z którym się wtedy poznała. W późniejszym czasie w Szanghaju przebywali w jednym barze. Mając w głowie wydarzenia z przeszłości nie piła za dużo alkoholu myśląc, że tak będzie bezpieczniejsza i nie dojdzie do żadnych niechcianych wydarzeń. 

Wracając wspólnie do hotelu postanowili jeszcze trochę poimprezować. Poinformowała, że ma jeszcze trochę pracy i musi już pójść. Zaproponowano jej odpoczynek w pokoju i powrót nad ranem. Myślała, że będąc w pokoju z innymi osobami będzie bezpieczna. Później, pomimo odmowy, 12th Planet miał dopuścić się wykorzystania seksualnego.


W 2019 roku Gammer miał dopuścić się zmuszania do pocałunku, po którym Grim miała go stanowczo odepchnąć. 

W skrócie przedstawiliśmy wam sprawę, a całość tweetów Grim podzielonych na trzy części możecie zobaczyć tutaj:


Mówimy stanowcze nie takim zachowaniom. Nie możemy stwierdzić ile jest w tym prawdy i nie chcemy narzucać własnych sądów. Całą sprawę przeanalizujcie i oceńcie sami.

Trampa - Rocket Fuel

Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)