Impreza Koncert Charytatywny Dla Adama odbędzie się 10 października 2013 (Czwartek), w klubie X2 Gdańsk. Start imprezy: godz. 19:00. .
0 Koncert Charytatywny Dla Adama

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Koncert Charytatywny Dla Adama

10 października 2013, X2 Gdańsk, start: 19:00

Zagrają na imprezie:
Zapraszamy na koncert charytatywny do Xkwadrat! Zagrają:
Sounds like the end of the world (https://pl-pl.facebook.com/SoundsLikeTheEndOfTheWorld)
Podeszfa (https://www.facebook.com/podeszfa)
Detonacja (https://pl-pl.facebook.com/DeTonacjA)

10 X 2013 (czwartek)
Start o 19
Wjazd: symboliczne 5 zł
Podczas imprezy będą miały miejsce również licytacje gadżetów.
Osobą dla której zbieramy pieniądze jest absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, Adam. W tym roku wykryto u niego czerniaka oka - niezwykle groźny nowotwór złośliwy gałki ocznej. Po stwierdzeniu choroby niezbędny był zabieg fotokoagulacji laserowej i radioterapii oraz rekonwalescencja. W praktryce oznacza to że Adam stracił zupełnie wzrok w chorym oku. Kolejne badania mają stwierdzić czy nie będzie konieczne usunięcie całości gałki i czy nie doszło już do przerzutów na inne organy. Wszystko to generuje niesamowite koszty związane nie tylko z samym leczeniem, ale także z faktem, że Adam pochodzi z Gdańska, a rekonwalescencja odbywa się w Krakowie. Całość zebranych środków przeznaczona zostanie na pokrycie przynajmniej małej części kosztów leczenia oraz wyjazdów do Krakowa.


Sounds like the end of the world
Sounds Like The End Of The World to pięcioosobowy zespół instrumentalny nawiązujący swoją twórczością do takich kapel jak God is An Astronaut czy Sleepmakeswaves. Projekt rozpoczął swoje życie w maju 2012 roku, a jego brzmienie jest wypadkową wieloletniego doświadczenia muzyków, zdobywanego przez lata podczas gry w innych formacjach muzycznych. Swoboda poruszania się w gatunku oraz łatwość tworzenia pozwoliło zespołowi na zarejestrowanie w styczniu 2013 promocyjnego mini-albumu zawierającego 5 autorskich utworów. Obecnie zespół przygotowuje materiał na płytę długogrającą, która rejestrowana będzie w lutym 2014r.

Podeszfa
Zespół Podeszfa założony został wczesną wiosną roku pańskiego 2008, przez "młodych", może nie ambitnych, lecz ubóstwiających środki nawadniające oraz inne różne dziwne używki, szczepionych przeciwko wściekliźnie, ludzi. Rzępolimy to co potrafimy, czyli energicznego punk rocka z elementami ska oraz alternatywy, a teksty które płodzimy są dla osób o mocnych nerwach! W grudniu 2011 roku wydaliśmy debiutancki album pt. "Lepiej nie będzie".

Detonacja
W 2009 roku grupa przyjaciół stwierdziła, że kończy żłopanie browarów pod klatką i zaczyna grać muzykę. Od tego czasu wszystkich wątroby zdążyły się zregenerować i powstało kilkanaście rock'n'rollowo metalowych kawałków, które mają przynieść zespołowi sławę i pieniądze ;)
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)