Impreza Koncert Noon W Bezsenności odbędzie się 5 listopada 2014 (Środa), w klubie Bezsenność Wrocław. Start imprezy: godz. 20:00. .
0 Koncert Noon W Bezsenności

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Koncert Noon W Bezsenności

5 listopada 2014, Bezsenność Wrocław, start: 20:00

Zagrają na imprezie:
Mikołaj Bugajak, szerszej publiczności znany jako NOON, ma na koncie przynajmniej kilka płyt, które zasłużyły na miano klasycznych. Słynący z nieszablonowego podejścia do muzyki rozpoczął karierę jako producent muzyczny, tworząc sukces takich artystów jak Grammatik - “Światła miasta” (2000) oraz Pezet “Muzyka klasyczna” (2002), “Muzyka poważna” (2004).

NOON to jednak przede wszystkim muzyka instrumentalna, zawarta na czterech mini albumach, z których każdy utrzymany jest w innej stylistyce: "Bleak Output" (2001), "Gry Studyjne" (2003), "Pewne sekwencje" (2008) oraz "Dziwne dźwięki i niepojęte czyny" (2010). Droga od instrumentalnego hip-hopu, przez muzykę elektroniczną, aż do kompozycji akustycznych odbyła się płynnie głównie za sprawą charakterystycznego brzmienia, które jest jego wizytówką. NOON prowadzi również wytwórnię Nowe Nagrania, wydającą muzykę polskich, młodych producentów.

Bilety:

Przedsprzedaż: 30 zł
W dniu koncertu 35 zł
do kupienia wkrótce w klubie
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)