Impreza Koncert Wojciech Waglewski Bartosz Boruta Łęczycki odbędzie się 14 czerwca 2018 (Czwartek), w klubie Blue Note Poznań. Start imprezy: godz. 20:00. .
0 Koncert Wojciech Waglewski  Bartosz Boruta Łęczycki

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Koncert Wojciech Waglewski Bartosz Boruta Łęczycki

14 czerwca 2018, Blue Note Poznań, start: 20:00

Zagrają na imprezie:
Zapraszamy serdecznie na akustyczny koncert Wojciecha Waglewskiego gitara , śpiew i Bartosza "Boruty"Łęczyckiego - harmonijka ustna.
Wojciech Waglewski - założyciel i lider zespołu Voo Voo, twórca projektu Męskie Granie , gitarzysta, kompozytor, autor i producent muzyczny. Muzyk studyjny i producent wielu płyt. Współpracował z czołowymi artystami jazzowymi. Grał w takich zespołach jak "Bemibem", "Osjan", "Morawski Waglewski Nowicki Hołdys".
Laureat Paszportu Polityki za działalność kompozytorską i producencką oraz za umiejętność łączenia muzyki różnych kultur.

Bartek "Boruta" Łęczycki - z wykształcenia socjolog (Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie). Ceniony nauczyciel gry na harmonijce diatonicznej i chromatycznej. Najlepszy Harmonijkarz w Polsce 2005r. oraz 2006r. (wg Czytelników kwartalnika "Twój Blues"). Współpracował z czołówką polskich muzyków bluesowych i jazzowych (np. Jarosław Śmietana, Piotr Baron, Mateusz Pospieszalski, Marcin Masecki, Mariusz Bogdanowicz, Artur Lesicki, Jacek Niedziela, Sławek Wierzcholski, Roman Puchowski, Piotr Biskupski).
Ostatnio współpracuje z muzykami wywodzącymi się z hip-hopu Fiszem i Emade. W 2007r otrzymał platynową płytę za udział w projekcie "Maleńczuk & Waglewski - Koledzy". Bilety na koncert w cenie 70,- zł będzie można kupować w Klubie Blue Note i przez portal internetowy www.bilety24.pl - już za kilka dni
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)