Chciałoby się powiedzieć – domagaliście się zmian u N20? No to bardzo proszę – doczekaliście się. Mamy dwa nowe numery Krzysztofa, które prawie nic nie mają wspólnego ze starymi rzeczami, do których nas przyzwyczaił. 53 UserComments

Kontrowersyjna epka Nitrousa

Artykuł dodano: 12 października 2011, godz. 10:45
Odsłony: 5737x

Chciałoby się powiedzieć – domagaliście się zmian u N20? No to bardzo proszę – doczekaliście się. Mamy dwa nowe numery Krzysztofa, które prawie nic nie mają wspólnego ze starymi rzeczami, do których nas przyzwyczaił. Czy wyszło mu to na dobre?

Jedno jest pewne – dawno pod jego numerami na Youtubie nie było takich zażartych dyskusji. W końcu wiadomo było, czego się po nim spodziewać. Nigdy dotąd na Nitrousa nie spadło tyle zdań ostrej krytyki, ciekawe co na to sam zainteresowany? Na pewno stał się kolejną postacią świata muzyki trance, która stała się sybolem odejścia od swojej klasycznej stylistyki na rzecz nowoczesnych brzmień, które rzecz jasna nie wszystkim trancowym fanom odpowiadają.

W „Gr8” mamy jeszcze poruszający breakdown, dzięki któremu łatwo zaakceptować inne nowinki. Tymczasem „iPeople” to utwór zupełnie niepodobny to dotychczasowego stylu N20. Ma w sobie imprezowy potencjał, w związku z tym niektórym bardzo się podoba, ale dla ortodoksyjnych fanów to może być mały szok. Co sądzicie o dwóch nowościach od Nitrousa?

P.S. Na epce znajdziecie też nowy remiks „Follow You” Johana Malmgrena i „iPeople” w remiksie Space Rockerz.

Komentarze
 • MiishMash12 października 2011, godz. 10:48
  Krzysiek zapowiadał,że iPeople będzie dobrym numerem,który już testuje na parkietach wielu klubów i tak się stało.Mnie się bardzo podoba :)Nie mniej jednak utwór Gr8 też zasługuje na wysokie opinie :)
 • Bartas12 października 2011, godz. 10:48
  Czy ja wiem, czy kontrowersyjna... Troszkę takich brzmień było juz slychać na Dreamcatcher. A tu poszedl w stylu Arty'ego : )
 • Soshy12 października 2011, godz. 11:05
  Świetne numery na poziomie więcej takich poproszę :D
 • lydson12 października 2011, godz. 11:19
  Można było się spodziewać takiej EPki po ostatnich remiksach chociażby :) Dla mnie nic kontrowersyjnego, a wręcz ciekaw jestem czym nas jeszcze zaskoczy, oby pozytywnie :)
 • Kranczips12 października 2011, godz. 11:25
  Fajne kawałki, mają wysoki poziom. Cieszę się, że Krzysiek się rozwija - i to w dobrym kierunku ;)
 • Timber12 października 2011, godz. 11:38
  No cóż, jeżeli to są fajne kawałki i jest to wysoki poziom to ja się nie dziwie że ciągle jesteśmy w czarnej du*ie. Trochę wioską mi to zalatuje, ręce do góry i skaczemy wysoko. Oba kawałki jakich całe mnóstwo, kojarzy mi się z nutami z przed kilku lat np. Peranów Van Dijków, Marców Van Lindenów i tak dalej. Kiepsko.
 • Sandro Van Niel12 października 2011, godz. 12:00
  Takie kawałki trafią do publiczności, muzyka Trance ewoluuje - szkoda tylko, że Nitrous tak późno na to wpadł...
 • Janeqq12 października 2011, godz. 12:04
  No niestety dla mnie sredniawka.. wole poprzednie jego produkcje. Przesluchalem i zapomnialem.
 • Aural Light12 października 2011, godz. 12:28
  Oklepanee te kawałki i nudnee ;/
 • Lilu00712 października 2011, godz. 13:05
  hmmm... GR8 ma fajny breakdown, ale melodyjka mnie irytuje... już bardziej widzę remix tego kawałka w jakieś mocniejszej tech trance'owej wersji albo progressive :P Albo nawet lepiej by wyszło połączenie tych dwóch kawałków w jedną całość, tylko odpowiednio dobrać elementy i będzie git :P a iPeople tytuł identyfikujący ludzi z firmą Apple i jej produktami :P typowy kawałek jakie teraz się produkuje nic nowego ;) No ale plus za rozwijanie się... jeżeli to tak można nazwać?? Ciekawa jestem czy jeszcze w przyszłości ktoś nas czymś zaskoczy, jakimiś nowymi dźwiękami???...
 • zthrx12 października 2011, godz. 13:08
  Pieniążków brakuje panie Nitrous? to nie jest "rozwijanie się" to staczanie po równi pochyłej. Komercja, że aż uszy bolą. Ale tak, jak się nie ma własnego stylu (najpierw to było A&B podobny progress a teraz Arty'shit) to trzeba kopiować innych, utwory sztampowe do bólu, nic nowego, nic ciekawego- po odsłuchu nawet iskra nie pozostaje w pamięci..
 • Hydro Aquatic12 października 2011, godz. 13:25
  Gr8 poza beatem nie ma nic ciekawego. iPeople jest spoko, ale Krzysiu chyba głuchnie na starość <lol>
 • marcoss8112 października 2011, godz. 13:27
  Dawno mi się kawałki Nitrousa tak nie podobały :D "iPeople" spodobał mi się od razu. "Gr8" też urósł w moich oczach. Co do niektórych wypowiadających się powyżej: jaki widzicie sens w trzymaniu się starej rutyny? Jeśli chodzi o polski trance proponuję też zainteresować tym kawałkiem : http://www.youtube.com/watch?v=UkCwamvQucU&feature=channel_video_title
 • Jerycho198812 października 2011, godz. 13:30
  Według mnie kawałki poniżej poziomu Nitrousa ;) Panie Krzysztofie, stać pana na więcej ;) Ale gdybym miał wybierać, który lepzy to wybrałbym GR8!, lepiej się rozwija moim zdaniem ;)
 • zthrx12 października 2011, godz. 13:50
  Jakiej rutyny? przecież widać, że to czysta komercha, nic nowego, nic ciekawego. Jest setki dróg, żeby wyróżnić swój własny styl. Beat w powyższych kawałkach nie różni się niczym od dziadostwa tworzonego ostatnimi czasy przez (niestety) A&B :/, Arty, Sied, Ernesto & Bastian i wielu innych co mieli swój własny oryginalny styl, a produkują to House'o podobne gówno, żeby zbytnio nie odstawać od swoich kolegów ze stanów, którzy na takich popierdółkach zbijają miliony dzięki dzieciakom, którzy dopiero co odkrywają świat elektroniki. Widać kolejny producent, który idzie złą drogą po pobycie w jUeSA Powiesz mi Krzyśku, że jest inaczej? bo wiem, że czytasz komentarze tutaj
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (53)