Uwielbiamy przekazywać tak dobre wiadomości dotyczące naszych rodaków. Krzysztof Chochłow, doskonale Wam od wielu lat znany producent i DJ może do swojej biografii dopisać kolejne osiągnięcie. 16 UserComments

Krzysztof Chochłow wygrał występ na EDC w Las Vegas!

Artykuł dodano: 17 czerwca 2013, godz. 09:03
Odsłony: 6474x
Uwielbiamy przekazywać tak dobre wiadomości dotyczące naszych rodaków. Krzysztof Chochłow, doskonale Wam od wielu lat znany producent i DJ może do swojej biografii dopisać kolejne osiągnięcie. 

Udało mu się bowiem zakwalifikować na scenę Discovery Stage, prezentującą młode talenty z całego świata na festiwalu Electric Daisy Carnival, jednym z najsłynniejszych tanecznych festiwali w USA. Wydarzenie odbywać się będzie już w ten weekend, od piątku do niedzieli. Poza Krzysztofem na tej scenie pojawią się też inni laureaci konkursu:- AndDrop! 
- Cappa Regime 
- Castor Troy
- City 17
- DJ Denise
- FREE DRINKZ 
- FUNK EFFECT
- Next Order 
- Rhythmics 
- SAYMYNAME!
- SirensCeol 
- TOER 
- ZYA

Niestety, jak na razie nie wiadomo, czy do tego występu w ogóle dojdzie. Życzymy Krzysztofowi powodzenia w procesie błyskawicznego wyrabiania wizy, ale jak wiadomo to nie jest u nas łatwe zadanie. To zresztą niejedyny "problem", związany ze zwycięstwem w takim konkursie kogoś spoza USA albo Kanady. Poza trudnościami z wyrobieniem wizy oraz kosztami z tym związanymi, trzeba jeszcze opłacić sobie przelot, bo organizatorzy zapewniają darmowy przelot tylko do maksymalnie 200 mil od La Vegas! Co Wy byście zrobili, gdybyście byli na jego miejscu? Bez względu na to, czy do tego występu dojdzie czy nie, mocno gratulujemy Krzysztofowi sukcesu! 

Przy okazji sprawdźcie ostatni wspólny numer z Camilo Santim, który niebawem ukaże się w Arisa Audio, czyli "The Cube", który możecie odsłuchać na tej stronie:

http://www.arisa-audio.com/releases/108332

Na zakończenie jeszcze świeży set Krzysztofa, z opcją pobrania:

Krzysztof Chochlow Live @ Sudety Sound 2013 by krzysztofchochlow
 
Komentarze
  • masterpiece122 czerwca 2013, godz. 09:36
    ja bym wzial kredyt kupil bilet i dal w lape na wize XD po trupach bym dazyl do takiego wystepu ;D
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (16)