Uwaga, wielki powrót pewnej krajowej kolaboracji! Po 10 latach! Kto z Was słyszał kiedyś o takim duecie, jak DJ Speed & DJ sKANer? Wtedy nazywali się Klubbmastaz. Na Discogs czytamy, że projekt Klubbm 20 UserComments

Kto to Husaria?

Artykuł dodano: 16 kwietnia 2012, godz. 10:15
Odsłony: 5799x
Uwaga, wielki powrót pewnej krajowej kolaboracji! Po 10 latach! Kto z Was słyszał kiedyś o takim duecie, jak DJ Speed & DJ sKANer? Wtedy nazywali się Klubbmastaz. Na Discogs czytamy, że projekt Klubbmastaz działał między 2002 a 2005 rokiem i nigdy nie wydał oficjalnie żadnej ze swoich produkcji.
Czytamy tam również, że później panowie obrali inne pseudonimy – Nitrous Oxide i Nucvise. Pierwszy z nich od wielu lat z powodzeniem wydaje jako członek rodziny Anjunabeats (w tym roku razem z nimi zagra na Tomorrowland!). Ten drugi w tej chwili wydaje (do niedawna w Vandit, ostatnio również w Anjunabeats) jako Adam Kancerski. Z tego co wiemy obaj wciąż mieszkają w Poznaniu i wreszcie, po latach, postanowili zrobić coś razem.Efektem tego będzie epka w Infrasonic Records. Znajdziecie na niej dwa numery – jeden z nich o swojskim tytule „Poznan”, drugi nazywa się „Day Break”. W obu słychać robotę obu producentów – Nitrous dostarczył swoje charakterystyczne (od jakiegoś czasu) basy, Kancerski na pewno maczał palce w progresjii akordów. Najważniejsze jednak, że oba tracki to bardzo solidne propozycje, zwiastujące nam nowe zjawisko na polskiej scenie trancowej – co powiecie na Husarię? Jak Wam się podoba nazwa? Jak same kawałki?

Nitrous Oxide & Adam Kancerski pres. Husaria - Day Break
 

Nitrous Oxide & Adam Kancerski pres. Husaria - Poznan
Komentarze
 • Breight17 kwietnia 2012, godz. 08:35
  Poznan jak najbardziej :) Moim zdaniem świetny numer!
 • Luc Deep17 kwietnia 2012, godz. 16:03
  słucham "Day Break" i łeeee typowe anjunowe nudne dźwięki.....
  natomiast Poznań niespodziewanie, pozytywnie zaskakuje. Może nie jakiś zachwycający track ale to dobry, energetyczny numer.....duże zaskoczenie:)
 • Hydro Aquatic17 kwietnia 2012, godz. 18:00
  Poznan ftw.
 • M.I.X.E.R.17 kwietnia 2012, godz. 18:40
  I tak nic nie pobije DJ sKANer - Tsunami :D
 • insider117 kwietnia 2012, godz. 20:19
  Dwa kawałki są fajne :)
  Ale Poznań lepszy, dobry uplifting :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (20)