Bierzecie udział w coraz częściej zdarzających się konkursach na remiksy? Udało Wam się coś wygrać, dojść do kolejnego, choćby pierwszego etapu? Jak wiadomo żeby z sukcesu w takim konkursie... 0 UserComments

Kto zremiksuje Coxa?

Artykuł dodano: 21 marca 2012, godz. 09:19
Odsłony: 4424x
Bierzecie udział w coraz częściej zdarzających się konkursach na remiksy? Udało Wam się coś wygrać, dojść do kolejnego, choćby pierwszego etapu? Jak wiadomo żeby z sukcesu w takim konkursie wystrzelić na światową orbitę, trzeba mieć też dużo szczęścia – jednym się to udaje błyskawicznie (typowy przykład Zedd), u innych nie ma tak lekko (jak choćby w przypadku naszego Pysha, który kiedyś wygrał konkurs Booka Shade).


W tej chwili na platformie play.beatport.com ruszyły kolejne konkursy, w tym M.In, Nicka Curly, a także ten zapowiadający się najbardziej smakowicie i perspektywicznie dla potencjalnych zwycięzców – Carla Coxa. Żywa legenda brytyjskiej sceny proponuje Wam zabawić się z jego numerem „The Player”. To żadna nowość w jego katalogu, to klasyczny już track z 1996 roku!

Niedawno ukazała się paczka z remiksami od  m.in. Onionz, Spettro i Jake Childs, Wy macie szansę przebić tych producentów z pomocą własnej, jeszcze lepszej wersji! Nagrodą jest oczywiście wydanie remiksu w labelu Bush, poza tym zwycięzca otrzyma też nagrody rzeczowe – zestaw Vestax Spin plus NEO Cables. Konkurs już ruszył, macie czas do 2 kwietnia, zajrzyjcie na www.play.beatport.com !

A oto, jak brzmiał oryginał ponad 15 lat temu:

Carl Cox - The Player
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)