Impreza Ladies Night W Black Horse Club 06102012 odbędzie się 6 października 2012 (Sobota), w klubie Black Horse Kielce. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Ladies Night W Black Horse Club  06102012

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Ladies Night W Black Horse Club 06102012

6 października 2012, Black Horse Kielce, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Już w najbliższą sobotę, 6 października zapraszamy na długo oczekiwany event dedykowany wszystkim Paniom - Ladies Night !!! Tego magicznego wieczoru wszystkie Panie będą traktowane jak prawdziwie celebrytki dopieszczane przez wszystkich Panów w sposób szczególny !!! Wejdą do klubu absolutnie za free a na barze odbiorą gratisowego welcome drinka. Dodatkowo na wszystkie Ślicznotki będą czekać liczne promocje na egzotyczne drinki.
Podczas sobotnich Ladies Nights będziecie się bawić na najgorętszych imprezach w Kielcach, które swoją temperaturą będą przypominać euforyczne letnie szaleństwo. Będą to imprezy falujące w rytmach ekscytacji i pożądania, podczas których nikogo nie zdziwi szampan spijany przez Panów z pępków pięknych kobiet, świeży sok z limetki zlizywany przez Laseczki z szyj przystojniaków podczas rytualnego spożywania aromatycznej tequili czy dziki taniec Klubowiczek na blacie baru. Sobotnie Ladies Nights w BHC Kochane Panie, będą symbolem wyżyn przyjemności i dobrego smaku, źródłem atmosfery namiętności, w której będziecie się pławić w sposób nieskrępowany. Magiczny nastrój pozwoli romantycznie spędzić Wam sobotni wieczór.
Muzyczne apetyty Pań zaspokoimy w sposób spektakularny a ciała rozgrzejemy do czerwoności. Zagramy najlepszą i najbardziej energetyczną muzę w mieście. To będzie swoisty, muzyczny koncert życzeń a nasi dj’e zrobią wszystko aby zaspokoić muzyczne prośby wszystkich Pań. Największe hiciory zagrane w zmysłowych remiksach spowodują u Was eksplozję szaleństwa i tak będzie w każdą sobotę. Przeniesiemy Was do muzycznego raju.
Ambicją wszystkich facetów w BHC jest uczynienie eventów Ladies Nights najlepiej rozpoznawalnym symbolem damskiej rozpusty na klubowej mapie Kielc, tak aby stały się kluczowymi dla wszystkich kielczanek !!!
W każdą sobotę w BHC rządzi płeć piękna !!! Wszystkie Panie podczas sobotnich Ladies Nights mają zagwarantowany wstęp za free oraz darmowego welcome drinka !!! Wow !!!
Black Horse Club to miejsce dla wymagających ludzi, którzy chcą spędzić czas na dobrej zabawie w komfortowych warunkach.

doors open: 21.00
entrance: men 15PLN/women free przez cała noc + welcome drink !!!

Dla wszystkich posiadających rezerwację loży
butelka szampana absolutnie za FREE !!!
Rezerwacje +48 795 540 490

BLACK HORSE CLUB
ul. Sienkiewicza 78 25-501 Kielce
+48 795 540 490 tel/fax: 41 343 34 53
email: [email protected]
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)