Impreza Laid Back Vs Raw Shit West Coast Czy East Coast odbędzie się 24 marca 2012 (Sobota), w klubie WrocLove Wrocław. Start imprezy: godz. 20:30. .
0 Laid Back Vs Raw Shit West Coast Czy East Coast

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Laid Back Vs Raw Shit West Coast Czy East Coast

24 marca 2012, WrocLove Wrocław, start: 20:30

Zagrają na imprezie:
LAID BACK VS. RAW SHIT
WEST COAST CZY EAST COAST?

Wszystkich fanów dobrego rapu zapraszamy na imprezę LAID BACK VS. RAW SHIT. Już 24 marca we Wroclove Pub DJ Kuart zapoda najlepsze kawałki ze wschodniego i zachodniego wybrzeża, a koncert zagra Fuzja, Jabol i Czaja/ Szarość Intencji.

Jarasz się laidbackowymi klimatami i charakterystycznym, wychillowanym brzmieniem rodem z Kaliforni w stylu Dr. Dre lub Dja Quick'a? Czy wolisz brudne dźwięki i sample boombap'owych bitów autorstwa DJ-a Premiera lub Pete Rocka? A może po prostu jesteś zmęczony plastikiem lecącym w klubach i chcesz się dobrze bawić? Bierz ekipę i wbijaj do Wroclove Pub!

Fuzja w składzie Lelek, Dziwny, Emte zagra kawałki z nadchodzącej płyty "Sztuka Dla Sztuki "http://www.facebook.com/pages/Fuzja/366174236740993

Materiał z ostatniego mixtape'u i nie tylko zaprezentuje Jabol wspierany przez Czaję, którzy razem tworzą skład Szarość Intencji.

Zapraszamy wszystkich miłośników wychillowanej atmosfery. Wstęp tylko 3 zł, po g. 22 - 5 zł, start 20:30.+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)