Początek lipca przed nami, a wraz z tym najbardziej napięty początek lata w historii branży EDM. Lane 8 powraca do nas z miksem, który idealnie wprowadzi nas w klimat nadchodzących letnich imprez! 0 UserComments

Lane 8 rozpoczyna lato z „Summer 2022 Mixtape”

Artykuł dodano: 30 czerwca, godz. 13:58
Odsłony: 304x
Początek lipca przed nami, a wraz z tym najbardziej napięty początek lata w historii branży EDM. Lane 8 powraca do nas z miksem, który idealnie wprowadzi nas w klimat nadchodzących letnich imprez. Sprawdź!


Goldstein powraca z Summer 2022 Mixtape

Daniel Goldstein, znany szerzej jako Lane 8, jest kojarzony przede wszystkim z ideą występów, na których zabronione jest jakiekolwiek używanie telefonów bądź innych urządzeń elektronicznych, aby móc w pełni oddać się przekazowi oddanemu w muzyce. 

Przeczytaj także: Po raz pierwszy w historii festiwalu David Guetta nie wystąpi na Tomorrowland. Dlaczego?

Koncepcja miała być prosta – usunąć z imprezy wszystkie telefony i aparaty, wrócić do obcowania z muzyką i ludźmi wokół. Sam pomysł został przyjęty z pasją przez oddanych fanów Lane 8 i całą społeczność taneczną zgromadzoną wokół jego muzyki. Wczoraj Daniel zaprezentował nową składankę, która pozwoli wejść w sezon letni w bardzo przyjemny sposób.

Wejście w sezon letni wraz z Lane 8

W niespełna trzygodzinnym miksie znajdziemy ponad 40 utworów, z czego na temat dziewięciu z nich wiemy tak naprawdę niewiele. Utrzymany w typowym dla Goldsteina klimacie set jest idealnym, spokojnym wprowadzeniem w klimat nadchodzących letnich imprez na plaży. Oprócz kawałków artystów takich jak Chris Lake znajdziemy tam między innymi dwa utwory Swedish House Mafii – For You oraz Time, które nadzwyczaj dobrze wpasowują się w koncept całego miksu oraz podkreślają przesłanie całej aktywności Goldsteina. Jak wam się spodobał Summer 2022 Mixtape? Aby być na bieżąco z najnowszymi miksami Lane 8, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku.

Posłuchaj najnowszego Summer 2022 Mixtape

Sprawdź także:

Wiemy, kim są najczęściej bookowani artyści tegorocznego sezonu festiwalowego
Zostań artystą Protocol! Powraca program demo:drop Nicky'ego Romero – szczegóły
Poznaliśmy zwycięzców Electronic Dance Music Awards 2022. Wśród nich m.in. „Ferrari” James Hype'a
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)