Impreza Last Tango Bassowa Palarnia Day 1 odbędzie się 15 kwietnia 2016 (Piątek), w klubie 8 Bitów Poznań. Start imprezy: godz. 23:00. .
0 Last Tango Bassowa Palarnia Day 1

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Last Tango Bassowa Palarnia Day 1

15 kwietnia 2016, 8 Bitów Poznań, start: 23:00

Zagrają na imprezie:
Ostatnia bassowa impreza ever w klubie 8 BiTÓW!

Zagrają dla Was :

Palarnia - dubstep, drum and bass, jungle, techno :
Potocki / Panic System, PASZCZAK, Snake, Mikey One
Bar - techno, house, minimal :
Stinson / Spaceon, Tralien, Thomas Palec, Inpulz, Michal Gutkowski

TAX : 10 PLN

Klub 8 BiTÓW współtworzył poznańską scenę muzyczną prawie 6 lat. Bywało różnie - były okresy, kiedy przez moment nie było nas nawet na imprezowej mapie miasta, a były czasy, w których koncentracji gości na jeden metr kwadratowy nie powstydziłoby się nawet berlińskie Berghain czy nowojorski The Bunker.

Kiedy zdecydowaliśmy się na ostatni, październikowy re-opening, od razu zakładaliśmy, że to będzie "last call". Albo się uda, albo nie. No i, chyba, się udało. Zaczęło się powoli, ale z czasem imprezy były coraz większe, dłuższe, bawiło się na nich sporo gości. Były zagraniczne bookingi i aftery w niedzielę do południa.

Niestety, determinacja sąsiadujących z nami mieszkańców i działających w ich imieniu urzędników stawała się coraz bardziej uciążliwa. Od grudnia zmagaliśmy się z kolejnymi problemami formalnymi. Konieczność wykonywania ekspertyz budowlanych, pomiarów głośności oraz przedstawiania kolejnych pozwoleń i dokumentów - to wszystko kosztowało nas sporo pieniędzy, nerwów i czasu.

Dopiero spotkanie z pewną panią urzędnik 6 kwietnia, na Waszej ukochanej sali barowej rozwiało wszystkie nasze nadzieje, chwilowo odebrało siły. Dostaliśmy jasne wytyczne do 20 kwietnia klub ma przestać istnieć.

Tak więc, pozostał nam jeszcze jeden weekend, czyli 3 imprezy w tym tradycyjny, sobotnio - niedzielny after. To ostatnia okazja, żeby pobawić się w tych murach i poczuć ten niepowtarzalny klimat.
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)