Legendarne trance'owe trio gwiazdami kolejnego Cercle Show, chociaż większym zaskoczeniem wydaje się być umiejscowienie wydarzenia. Dowiedz się więcej.  0 UserComments

Legendarne trance'owe trio gwiazdami kolejnego Cercle. Obejrzyj występ

Artykuł dodano: 17 grudnia 2021, godz. 08:57
Odsłony: 1794x
Już teraz poznaliśmy gwiazdę kolejnego Cercle Show, chociaż większym zaskoczeniem wydaje się być umiejscowienie wydarzenia. Dowiedz się więcej. 


Powiew wakacji już tej zimy?

Above & Beyond to grupa muzyczna założona już ponad 20 lat temu tj. w 2000 roku. W jej skład wchodzą Jonathan 'Jono' Granta, Tony McGuiness oraz Paavo Silijamäki. Artyści znani są z gatunków w klimatach progressive trance. 

Swój pierwszy album wydali już w 2006 roku pod nazwą Tri-state. Jednak prawdziwą sławę przyniósł im album Sirens of the Sea wydany z brytyjską wokalistką Justine Suissą. Do największych hitów zespołu zaliczymy takie numery jak Sun & Moon, Can't Sleep czy We're All We Need.

Panowie są również założycielami kultowej wytwórni Anjunabeats. W każdy piątek w eterze radia pod tą samą nazwą mogliśmy słyszeć ich audycję Trance Around the World, która w 2012 roku zmieniła nazwę na Group Therapy Radio

W 2005 producenckie trio utworzyło bliźniaczą siostrę Anjunabeats wytwórnię Anjunadeep. Chociaż Anjunadeep zaczynała od wydawania utworów z samego końca setów Above & Beyond, już teraz zaliczana jest do ścisłej czołówki wśród wytwórni muzyki elektronicznej. Dzięki samej wytwórni mamy okazję poznać takich wykonawców jak chociaż Dusky, Lane 8, Yotto czy Cubicolor, a sam mocno wakacyjny charakter brzmień wytwórni idealnie pasuje w ramy nadchodzącego festiwalu. 

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Sun & Moon, posłuchaj

Cercle znów zaskakuje 

Właściciele Cercle znani są z organizowania eventów w różnych ciekawych lokalizacjach na całym świecie. Nie inaczej było tym razem. 13 grudnia tego roku impreza odbyła się w kolumbijskim miasteczku Guatapé. Chociaż sama lokalizacja eventu nie jest jeszcze niczym niezwykłym (chociaż ta niewielka mieścina jest naprawdę urokliwa) to już samo położenie sceny wydaje się być pomysłem przyprawiającym o zawrót głowy.

Pierwsza część imprezy odbyła się na tarasie Piedra Del Peñol. Osobom, które lekcje geografii wolały spędzać na uczestnictwie w rave'ach pozwolę sobie przypomnieć, że jest to olbrzymi (aż 220m) granitowy monolit.

Przeczytaj też: Mamry Festival 2022 - pierwsze informacje i start sprzedaży biletów 

Impreza zaczęła się dwugodzinnym setem Levanah. Zaraz po tym szczęśliwcy mieli okazję usłyszeć gwiazdę wieczoru czyli sam zespół Above & Beyond. Co ciekawe na tym cała impreza się nie skończyła.

Po zakończeniu obu setów cała załoga przeniosła się do podnóża skały gdzie podczas after show mieliśmy okazję ponownie usłyszeć znane nam DJ-skie trio oraz Karim Haasa.

Pełne nagranie z występu Above & Beyond jest już dostępne na Facebooku, a jego nieoficjalny upload pojawił się też w serwisie YouTube.

Above & Beyond na żywo z Piedra del Penol dla Cercle, sprawdź teraz

Sprawdź także

Future rave - jak stworzyć gatunek przyszłości?
Jaki procent fanów EDM zapłacił za oglądanie transmisji na żywo?
Aftermovie z UNTOLD Festival 2021 - obejrzyj 
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)