Od pewnego czasu scena klubowa oraz festiwalowa odżyły na dobre. Chcielibyśmy zaprosić Was na imprezę w Dolnym Śląsku - mianowicie w Żmigrodzie na Dragons Night Festival! Sprawdźmy, co wiemy o evencie 0 UserComments

Legendarni polscy DJ-e, a na dokładkę Mr. Polska! Dragons Night Festival już niedługo!

Artykuł dodano: 26 czerwca, godz. 18:24
Odsłony: 663x
Od pewnego czasu scena klubowa oraz festiwalowa odżyły na dobre. Jesteśmy świeżo po Heartbeat Festival, za niecały miesiąc odbędzie się Sunrise w Kołobrzegu, a my chcielibyśmy zaprosić Was na imprezę w Dolnym Śląsku, a mianowicie w Żmigrodzie na Dragons Night Festival, podczas której wystąpią znani polscy DJ-e i gwiazda polskiej i holenderskiej muzyki rap - Mr. Polska. Sprawdźmy, co wiemy o tym wydarzeniu!


Kolejna noc pod szyldem Dragons Night Festival

Festiwal Dragons Night to jednodniowa impreza odbywająca się w Żmigrodzie na Dolnym Śląsku. Pięć lat temu na owej imprezie zagrały takie gwiazdy jak np. Richard Durand, C-Bool czy DJ Hazel. Jeszcze przed rozpoczęciem pandemii udało się zorganizować kolejny event z tej serii. Wtedy, w 2019-tym roku podczas DNF zagrali DBL czy Nexboy. Teraz po trzech latach przerwy jesteśmy gotowi powiedzieć, że czas przywrócić Smoczą Noc do życia. Co wiemy na temat imprezy?

Przeczytaj też: Ponad 20 europejskich występów Malaa tego lata. Na liście jest oczywiście Polska!

Dragons Night Festival 2022 odbędzie się dokładnie 9-ego lipca w Zespole Pałacowo-Parkowym w Żmigrodzie przy ul. Parkowej. Event rozpocznie się dokładnie o godzinie 20-stej, a podczas niej wystąpi aż dziesięciu artystów z całej Polski, a w tym headliner i ostatnio szeroko rozpoznawalna gwiazda - Mr. Polska

Jak zdobyć bilety na to wydarzenie? Wystarczy wejść na stronę Biletomat.pl, która przeniesie nas na sekcję związaną z tą imprezą. Pierwsza pula wejściówek została już wyprzedana, ale to nic straconego. Nadal dostępna jest drugi rzut karnetów, który dostępny będzie do 30-ego czerwca. Pamiętajcie, że kto pierwszy ten lepszy, bo ceny wynoszą w tym momencie 59 złotych! Warto na koniec wspomnieć, że na teren imprezy będą mogły wejść osoby, które ukończyły szesnaście lat.

Obejrzyj aftermovie z Dragons Night Festival 2017!


Jak wygląda line-up Dragons Night?

W czasie swojego istnienia Dragons Night Festival gościł już niemałe gwiazdy. Mowa tutaj o takich osobistościach jak Richard Durand, 4 Strings czy CJ Stone. Jednak to już przeszłość i czas na tegoroczną edycję, której line-up wygląda naprawdę solidnie i jestem święcie przekonany, że tym aspekt Żmigród zachęci wielu fanów muzyki elektronicznej w Polsce do odwiedzenia Dolnego Śląska.

Line-up Dragons Night Festival 2022 wygląda następująco:

Łobuz, Thomas Bloom, Fruit, It's Not Legal, DJ WAJS, V_Valdi, INOX, TAITO, DJ Quiz oraz Mr. Polska

Mamy do czynienia z naprawdę solidną imprezą, bo ekipa artystów to nie byle kto, a doświadczeni polscy DJ-e i gwiazda polskiego rapu. Weźcie pod uwagę też ten fakt, że wszystkie te sety zagrane zostaną jednej nocy, a więc będziemy bawić się do białego rana. Serdecznie Was zapraszamy!

Tak wygląda oficjalny line-up Dragons Night Festival 2022


Sprawdź także:

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)