Podczas pierwszej edycji Sunrise Festival w Podczelu mogliśmy usłyszeć sporo gwiazd cięższych i szybkich brzmień. Jak będzie to wyglądało podczas kolejnej edycji? 0 UserComments

Legendy hardstyle'u dołączają do line-upu Sunrise Festival 2022

Artykuł dodano: 30 listopada 2021, godz. 00:12
Odsłony: 777x
Podczas pierwszej edycji Sunrise Festival w Podczelu mogliśmy usłyszeć sporo gwiazd cięższych i szybkich brzmień. Jak będzie to wyglądało podczas kolejnej edycji? 


Hardstyle'owa śmietanka dołącza do Sunrise Festival 2022

Wszyscy czujemy praktycznie to samo, kiedy dowiadujemy się o nadchodzących ogłoszeniach dotyczących naszego rodzimego eventu. Sunrise podczas edycji 2019 gościł już gwiazdy hardstyle'u jak np. Headhunterz czy Frontliner. Kto zaszczyci nas swoją obecnością w edycji 2022?
23 lipca 2022 roku na scenie Silver specjalnie przygotowanej pod takeover ze strony I AM Hardstyle wystąpią Audiotricz, Brennan Heart, Code Black we wspólnym b2b secie z Toneshifterz, Coone, D-Block & S-te-fan oraz Zatox.

Hardstyle to coś więcej niż muzyka. Hardstyle to styl życia, dlatego stał się on ważną częścią naszego festiwalu! W 2022 roku kołobrzeska ziemia zatrzęsie się w rytm światowych gwiazd tego gatunku. Stery #SilverStage w sobotnią noc 23 lipca przejmie topowa marka I AM Hardstyle z wyjątkowym Brennan Heart na czele...

Możecie być pewni, że po tych występach kurz długo nie opadnie! Przygotujcie się na potężna dawkę energii i wyjątkowy spektakl multimedialny. - czytamy w oficjalnym ogłoszeniu organizatorów.

Jest to bardzo solidny skład i na pewno zdecydowanie większy niż w przypadku edycji poprzedniej, co nas oczywiście bardzo cieszy. Przypomnijmy tylko, że są to dopiero początki ogłoszeń ze strony organizatorów Sunrise'u.

Keanu Silva @Sunrise Festival 2021 - CAŁY SET, obejrzyj

Sunrise Festival rośnie w siłę

Sunrise Festival będzie odbywać się od 21 do 24 lipca 2022 roku. Do festiwalu jeszcze grubo ponad pół roku, a my już wiemy, że na lotnisku w Podczelu wystąpią takie sławy jak David Guetta, Marshmello czy Fatboy Slim.

Ogłoszonymi w zeszłym tygodniu nazwiskami są Tchami i Malaa - reprezentanci kolektywu Pardon My French, którego pozostałymi członkami są DJ Snake oraz Mercer. Dwóch już mamy. SNRS GROUP, będzie reszta?

Dotychczas potwierdzeni artyści na Sunrise Festival 2022:

Obejrzyj set Marshmello z tegorocznej Lollapaloozy w Chicago


Sprawdź także:

SAGA Festival w nowej odsłonie - zmieniona lokalizacja i pierwsze gwiazdy
Mamry Festival 2022 - pierwsze informacje i start sprzedaży biletów

Zdjęcie: Gromysz
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)