Obaj artyści, którzy zajęli się produkcją utworu „The Music Began To Play” są legendami i praktycznie starymi wyjadaczami na scenie muzyki house. Nareszcie trafiła do nas ich wspólna piosenka! 0 UserComments

Legendy muzyki house łączą siły! Mark Knight i Armand Van Helden w jednym utworze!

Artykuł dodano: 14 sierpnia, godz. 18:10
Odsłony: 863x
Obaj artyści, którzy zajęli się produkcją utworu pt. The Music Began To Play, są legendami i starymi wyjadaczami na scenie muzyki house. Mark Knight jest założycielem znanej wytwórni Toolroom Records, a Armand Van Helden to wieloletni członek znanego projektu o nazwie Duck Sauce. Ich wieloletnie kariery to marzenie setek aspirujących DJ-ów i mimo swojego wieloletniego stażu w przemyśle, po raz pierwszy mieli okazję stworzyć swoją pierwszą kooperację! Sprawdźmy, jak im to wyszło!


Mark Knight za kilka dni wystąpi w Polsce!

Mark Knight to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych postaci muzyki house w Europie. Jakiś czas temu pisałem o jego dość przygnębiającej historii związanej z Aviciim, a za kilka dni będziemy mogli posłuchać Brytyjczyka nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu. Stanie się to dokładnie w piątek 19 sierpnia w ramach imprezy o nazwie Eurofia Dźwięku, którą już od dawna znamy i kochamy.

Podczas tegorocznej Euforii w Poznaniu oprócz Marka Knighta wystąpią Matthew Clarck, Tocadisco, Rank1, Richard Durand oraz Westbam. Warto wspomnieć, że bilety na ową imprezę są nadal dostępne na stronie Biletomat.pl pod tym linkiem w cenie 129 złotych! Do eventu zostało tylko pięć dni, więc nie czekaj do ostatniej chwili i zaopatrz się w wejściówkę już teraz! Takie gwiazdy nie pojawiają się w naszym kraju co chwila, a line-up jest naprawdę solidny. Cóż możemy więcej powiedzieć o tym przedsięwzięciu? Zapraszamy!

Tak prezentuje się pełen line-up Euforii Dźwięku w Poznaniu!

Pierwsza współpraca w historii!

Mark Knight zbliża się wielkimi krokami do pięćdziesiątki, a Armand funkcjonuje na scenie od początku lat 90.. Tak jak już wspomniałem, ich kariery trwają od zamierzchłych czasów, a podczas nich godnie zasłużyli się dla sceny muzyki house. Szkoda tylko, że ich pierwsza współpraca nadeszła tak późno. Mowa tutaj oczywiście o produkcji pt. The Music Began To Play, która wydana została oczywiście przez Toolroom Records, gdzie przyjęta została bardzo ciepło.

The Music Began To Play to nostalgiczny powrót do tradycyjnych brzmień, jakie w projekcie Duck Sauce prezentował i prezentuje dotychczas. Połączenie tych dwóch legend to coś naprawdę niezwykłego i to pokazali w swoim najnowszym i do tej pory jedynym projekcie. Jest to track, który posiada w sobie nieskończone pokłady znane z gatunku funky house. Bardzo podobają mi się melodyczne wstawki rodem z przełomu lat 80. i 90., ale właśnie z tego znani są Mark i Armand. Dla milenialsów może być to nic nieznacząca współpraca, ale dla mnie jest to powrót do złotych czasów muzyki house. Mimo mojego młodego wieku doskonale znam twórczość tych dwóch Panów i wraz z pierwszym usłyszeniem The Music Began To Play kolejny raz poczułem przyjemne uczucie nostalgii.

Tak prezentuje się pierwszy muzyczny projekt Marka Knighta i Van Heldena

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)