Impreza Lets Glow Crazy odbędzie się 23 kwietnia 2022 (Sobota), w klubie Heaven Bełchatów. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Lets Glow Crazy

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Lets Glow Crazy

23 kwietnia 2022, Heaven Bełchatów, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
SIEEMANO BEŁCHATÓÓW!! Kochani dawno nas u Was nie było, a po naszej turbo udanej imprezie w listopadzie zasługujecie na jeszcze mocniejszą powtórkę. Mieliśmy małe zawirowania ale wracamy i jesteśmy gotowi zrobić Wam turbo melanż życia! Co najważniejsze - organizujemy imprezę w.. SOBOTĘ 23/04, tuż po świętach, więc widzimy się absolutnie wszyscy! Każdemu z nas przyda się odrobina normalności w tych ciężkich czasach! Zaszalejmy więc i zaświećmy najmocniej jak się da w Bełchatowie, wiemy, że potraficie mocno zaszaleć
Po tak długiej przerwie, należy Wam się turbo melanż dlatego mocno się przygotowaliśmy:
 LED ROBOT SHOW 
Główną atrakcją imprezy, będzie występ ROBOTA LED, który zatańczy razem z Wami na imprezie, wystrzeli z bazooki CO2 ?? oraz konfetti !
Zapraszamy najlepszego w Polsce robota LED, po raz pierwszy specjalnie dla Was! 
https://youtu.be/8HEkRHTXy4s
OPASKI INTEGRACYJNE
Jesteś nieśmiała? Romantyczna? A może niegrzeczna? Rozdamy Wam aż 5 kolorów opasek integracyjnych! Ułatwimy Wam mocno sprawę poznania nowych znajomych 
MALOWANIE CIAŁA FARBAMI UV
Montujemy na głównej sali specjalne lampy, które w połączeniu z makijażami od naszych pięknych hostess nadadzą tej imprezie wyjątkowego klimatu! Dasz się pomalować?
Dodatkowo dużo smaczków jak bazooka CO2, konfetti, lasery, obowiązkowe szczepienie na wejściu shotem i wiele innych atrakcji! Obserwujcie nasze wydarzenie, zapraszajcie znajomych - będzie się działo!
____________________________________________
UWAGA 
Chcesz zostać naszym promotorem, dorobić do kieszonkowego i świetnie się bawić? Napisz do nas na fanpage - @Heaven Events, zostaw swój numer telefonu oraz napisz, z której szkoly jestes!
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)