Like Mike wraz z nabytą dawniej znajomością utworzył linię ubrań, która jego zdaniem idealnie łączy w sobie elegancję z praktycznością! 0 UserComments

Like Mike zaczyna działać w nowej branży i nawiązuje współpracę ze streetwearową marką

Artykuł dodano: 23 maja, godz. 16:46
Odsłony: 206x
Like Mike coraz bardziej stara się iść w kierunku indywidualizacji swojego dotychczasowego projektu. Wraz z nabytą dawniej znajomością utworzył linię ubrań, która jego zdaniem idealnie łączy w sobie elegancję z praktycznością!


Nie samą muzyką żyją artyści

Współpraca sięga wczesnych lat festiwalu muzycznego Tomorrowland. Podczas gdy BLACK BANANAS był w czołówce holenderskiej sceny streetwearowej, w Antwerpii narodziła się przyjaźń między podobnie myślącymi, kreatywnymi buntownikami. Miłość do mody i muzyki okazała się pożywką dla głębokiej więzi, a teraz, dwanaście lat później, ich pierwsza współpraca jest ukoronowaniem tej przyjaźni. 

Przeczytaj także: Znamy pierwsze gwiazdy, które pojawią się na Amsterdam Dance Event 2022

Od samego początku przyjaciele byli zaangażowani w rosnący sukces BLACK BANANAS oraz Like Mike'a, który podróżuje po świecie jako niezwykle rozchwytywany DJ. Teraz ta przyjaźń została przypieczętowana pierwszą współpracą, w której muzyka i moda łączą się ze sobą w bardzo praktyczny sposób. Szczęśliwcy, którym uda się zdobyć ekskluzywny dres, po otwarciu pudełka z prezentem zostaną zaskoczeni niewydanym jeszcze utworem Like Mike'a.

Ten dres jest idealnie dopasowany, noszę go stale, w tym podczas moich występów. Sprawdzi się idealnie przy każdej okazji. Dla mnie prezentuje się nowocześnie oraz łączy w sobie w elegancki sposób modę uliczną wraz z rekreacją. 

Dla DJ-a ta współpraca to okazja do podzielenia się swoją muzyką i miłością do mody. Bardzo podoba mi się piękna jakość BLACK BANANAS i dbałość Wesleya o szczegóły" - podsumowuje końcowo artysta. Ekskluzywny dres jest dostępny w cenie 179,95 euro na oficjalnej stronie BLACK BANANAS oraz Like Mike'a pod linkiem tutaj.

Like Mike - Lipstick, posłuchaj

Sprawdź także:

FISHER, Meduza, Timmy Trumpet, Alan Walker - posłuchaj live setów z EDC Las Vegas 2022
DJ Kuba & Neitan meldują się w Hexagon z nowym remiksem
NERVO powrócą do Polski tego lata? To niemal potwierdzona informacja
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)