Właśnie minęło 7 lat od wypuszczenia przez Davida Guettę jego albumu zatytułowanego "Listen". Przypomnijmy sobie jakie utwory znalazły się na tym wydaniu! 0 UserComments

'Listen' ma już 7 lat. Wybieramy siedem najlepszych pozycji z albumu Davida Guetty

Artykuł dodano: 23 listopada 2021, godz. 19:59
Odsłony: 757x
Właśnie minęło 7 lat od wypuszczenia przez Davida Guettę jego albumu zatytułowanego Listen. Przypomnijmy sobie jakie utwory znalazły się na tym wydaniu i sprawdźmy, które zapadły nam najbardziej w pamięci. Czy pamiętacie chociaż jeden tytuł z tego albumu?


David Guetta - legenda sama w sobie

Zastanawiamy się, czy jest jeszcze w środowisku EDM osoba, która nie słyszała nigdy nazwiska Guetta? Zapewne wielu z was potrafiłoby podać chociaż 3 nazwy utworów Davida... a może nawet zanucić? Dla osób, które jakimś trafem zapomniały kim jest albo nigdy nie słyszały o tym francuskim producencie, kilka zdań przypomnienia o tej legendzie światowego EDM.

Francuski DJ i producent, współpracował z wieloma znanymi artystami ze świata przekraczając granice muzyki elektronicznej. Na swoim koncie ma już 8 albumów studyjnych i niezliczoną ilość singli czy remiksów. Notowany na najwyższych miejscach list przebojów na całym świecie oraz jeden z najczęściej pojawiających się aliasów na listach światowych festiwali. To właśnie on wydał 7 lat temu jeden ze swoich albumów, który wyniósł go na miejsce numer jeden w notowaniach list przebojów w przeróżnych krajach.

David Guetta i jego remix dla Shouse do Love Tonight


Album będący mieszanką praktycznie wszystkiego

Na Listen w wersji deluxe znajdziemy aż 18 utworów. Do współpracy Guetta zaprosił wiele znanych nazwisk ze świata muzyki wykraczając nawet poza granice muzyki dance, co pozwoliło stworzyć mieszankę, w której praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Do najlepszych pozycji na tym albumie z pewnością można zaliczyć kolaborację, do której zaproszeni zostali Afrojack, Bebe Rexha i Nicki Minaj. Utwór Hey Mama był i nadal jest grany w wielu stacjach radiowych na świecie. W serwisie Youtube oficjalne wideo nabiło ponad 1,2 miliardów odsłon! 

David Guetta - Hey Mama (feat. Nicki Minaj, Bebe Rexha & Afrojack)


Następne w kolejce jest BAD, stworzone wspólnie z Showtek i Vassy. Wielu DJ-ów chętnie zapożyczało tę produkcję do swoich setów. Idealnie wpasowało się w klimat festiwali takich jak na przykład Tomorrowland.

David Guetta - Bad (feat. Vassy)


Dangerous i wokal, którego użyczył wokalista Sam Martin. Pozycja, którą na pewno nie raz mieliście okazję usłyszeć słuchając radio, czy będąc na jakiejś domówce ze znajomymi. 

David Guetta - Dangerous (feat. Sam Martin)


Drugi utwór, na którym pojawia się ten sam wokalista i znów okazał się receptą na kolejny przebój. Przypomnijmy sobie Lovers On The Sun.

David Guetta - Lovers on the Sun (feat. Sam Martin)

 
Pozostałe 3 najlepsze według nas utwory to na pewno What I Did For Love stworzony z Emeli Sandé, Sun Goes Down z Showtek, Magik! & Sonny Wilson oraz Bang My Head, na którym usłyszeć możemy wokalistkę Sia. Do przesłuchania tych i pozostałych utworów z albumu serdecznie zachęcamy - link do wersji deluxe znajdziecie poniżej.

David Guetta i Listen na Spotify

Sprawdź także

Alesso udostępnia nowy singiel w dwóch różnych wersjach - posłuchaj
'Most People', czyli R3HAB w końcu w wydaniu nie slap house'owym
SHOUSE - autorzy hitu "Love Tonight" dwukrotnie w Polsce
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)