The Timewriter, Jimpster, Aki Bergen to tylko trzech z wielu uznanych deep housowych producentów i didżejów, którzy już dali się oczarować nowym materiałem rzeszowskiego duetu. Wcale nas to nie dziwi. 5 UserComments

Magia z Rzeszowa

Artykuł dodano: 11 stycznia 2012, godz. 10:00
Odsłony: 3094x
The Timewriter, Jimpster, Aki Bergen to tylko trzech z wielu uznanych deep housowych producentów i didżejów, którzy już dali się oczarować nowym materiałem rzeszowskiego duetu. Wcale nas to nie dziwi, bo panowie Karol XVII & MB Valence wysmażyli dwa niezwykle klimatyczne kawałki muzyki.
Wydawnictwo „Dark Room Hotel EP” ma naprawdę doskonałą i adekwatną nazwę (i okładkę). Przez cały czas jesteśmy w mrocznym pokoju hotelowym podejrzanego hotelu, rzecz jasna w środku nocy, z słuchawkami na uszach, nieświadomi, czy lekko niepokojące dźwięki dochodzą do nas z zewnątrz czy może to fragmenty słuchanych nagrań...Taki opis pasuje zwłaszcza do kompozycji „Lost”, która swoim klimatem dosłownie przygniata. To mógłby być fragment kompilacji Magdy, pulsujący bas świetnie komponuje się z nerwowymi padami i dźwiękami prosto ze środka ciemnego lasu. „10 Minutes Left” to już bardziej standardowa propozycja na parkiet z wokalnym samplem i szybszym tempem. Nadal – jak zapewniają chłopaki – jest głęboko. Polecamy! Karol XVII & MB Valence wciąż na naszym krajowym deepowym topie. Miód!

Karol XVII & MB Valence - Lost


Karol XVII & MB Valence - Dark Room Hotel EP [Loco Records]
Komentarze
 • k311 stycznia 2012, godz. 12:43
  'Lost' - z początku coś dla mnie, podoba się, a w miarę rozwoju wpada w jedno ucho, a drugim wypada.. przechodzi gdzieś obok.
 • ralfovski11 stycznia 2012, godz. 19:07
  Miód i malina.
 • Jerycho198811 stycznia 2012, godz. 22:16
  Bardzo fajne, klimatyczne kawałki... Szczególnie Lost mi podeszło ;)
 • cocacolumbia12 stycznia 2012, godz. 17:21
  Dobre :)))
 • kenzi14 stycznia 2012, godz. 10:43
  Nuta pierwsza liga:)))
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (5)